no-img
استار پروژه

پروژه کارآفرینی پرواربندی جوجه شترمرغ | استار پروژه


استار پروژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

DOC
پروژه کارآفرینی پرواربندی جوجه شترمرغ
doc
فوریه 5, 2017
48 کیلوبایت
17 صفحه (word)
۲,۰۰۰ تومان
۲,۰۰۰ تومان – خرید

پروژه کارآفرینی پرواربندی جوجه شترمرغ


پروژه کارآفرینی پرواربندی جوجه شترمرغ

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش


پروژه کارآفرینی پرواربندی جوجه شترمرغ

پروژه کارآفرینی پرواربندی جوجه شترمرغ

Ostrich chicks fattening entrepreneurship project

توضیحی مختصر :

طرح پرورش آهو و پرورش شترمرغ طرحهايی هستند كه در بحث كارآفرينی مطرح بوده و توسعه آنها از اهداف دولت جمهوری اسلامی بوده و دولت همواره توجه خاص و حمايت نسبت به آن را ابراز داشته حال آنكه پروژه پرواربندی جوجه شترمرغ مد نظر اين طرح پروژه بوده در قسمت های بعدی به بحث مفصل اين طرح پرداخته شده است و يكی از معايبی كه شروع اين طرح دارد اين است كه دولت هيچ نوع تسهيلات بانكی در اختيار كارآفرينان قرار نداده و هركار آفرينی بايد علاوه بر ريسک و خصوصيات ديگر كارآفرينان از سرمايه نيز برخوردار باشد . شترمرغ حيوانی است استراليايی اما پرورش و زندگی اين حيوان تنها به يک كشور و محدوده جرافيايی خاص محدود نمی شود و در هر نقطه آب و هوايی گرم (استراليا)‌ و سرد كانادا و روسيه قابل زيست و توليد مثل بوده زيرا ساختار بدنی اين حيوان بگونه ای است كه بين پر و پوست اين حيوان لايه ای وجود دارد كه هر نوع آب و هوا را تحمل كرده چه گرم و چه سرد می تواند سريعا خود را با آب و هوای محيط وفق دهد .
در اين طرح بحث پروار بندی مدنظر است نه پرورش و تكثير .
جوجه شترمرغ كه 20% حسياسيت جوجه مرغ معمولی را دارد برای پرواربندی خريداری شده و پس از 9 ماه پروار شده آماده فروش می گردد. پرورش شتر مرغ خواهان سرمايه گذاری بلند مدت بوده حال آنكه در پروار بندی زودتر به سوددهی خواهيم رسيد . شترمرغ حيوانی است بيابانی و برای پرورش نياز به مكانی است محصور شده برای جلوگيری از فرار اين پرنده و بصورت چريدن رشد و نمو می نمايد خوراک اين حيوان متشكل از جو،‌ سبوس و ذرت می باشد .
در معرفی محصول اين حيوان می توان گفت هيچ چيز اين پرنده دور ريختنی نيست : پر ،‌ گوشت ،‌ چرم ، كود و حتی چشم اين حيوان خواص دارويی دارد ، چرم اين حيوان در نوع خود بی نظير و گرانبهاست . برای استفاده از اين محصول هيچ رده سنی نياز نبوده و كلسترل كمتری نسبت به گوشت قرمز دارد و از نظر جمعيت مشتری در ايران هر روز به جمعيت مشتريها افزوده می شود . از نظر رقبا اين محصول در بازارهای داخلی تقريبا هيچ رقيبی نداشته و تمام كسانی كه در اين راستا فعاليت چشمگير داشته با ساير توليد كنندگان جنبه همكاری برای پيداكردن بازار بهتر و زيادتر شدن محصول دارند شايد در آينده توليد اين محصول و ارائه آن بصورت رقابتی شود . در بحص معيار های انتخاب مكان بدليل كاهش هزينه اين طرح چون مورد توجه دولت می باشد از طريق منابع طبيعی می توان بصورت رايگان در محدوده هايی كه جزء حريم شهری نبوده دريافت و شروع به كار نمود.

خلاصه طرح :

 • موضوع طرح : پروار بندی جوجه شترمرغ
 • نوع توليدات :‌شتر مرغ
 • تعداد شاغلين : 8 نفر
 • مشخصات سرمايه گذاری طرح ( ارقام به ميليون ريال)
 • سرمايه گذاری كل طرح :‌ 8/7546
 • سرمايه گذاری ثابت :‌ 8/7285
 • سرمايه در گردش :‌ 3/76
 • درآمد ساليانه :‌ 000/90
 • سود ويژه :‌ 5162.5
 • دروه بازگشت سرمايه :‌ 20 ماه
 • نرخ بازدهی سرمايه :  48 %

 


قیمت فایل : 2000 تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : 17

 • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد می کنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRaR میباشد.
۲,۰۰۰ تومان – خرید


دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *