no-img
استار پروژه

پروژه کارآفرینی ایجاد جایگاه سوخت CNG | استار پروژه


استار پروژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

DOC
پروژه کارآفرینی ایجاد جایگاه سوخت CNG
doc
آگوست 12, 2017
46 کیلوبایت
14 صفحه (word)
۳,۰۰۰ تومان
۳,۰۰۰ تومان – خرید

پروژه کارآفرینی ایجاد جایگاه سوخت CNG


پروژه کارآفرینی ایجاد جایگاه سوخت CNG

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش


پروژه کارآفرینی ایجاد جایگاه سوخت CNG

پروژه کارآفرینی ایجاد جایگاه سوخت CNG

Entrepreneurial project to create CNG fuel station

توضیحی مختصر :

مکانهای سوخت گیری CNGدر گذشته در کشور ما رونق فراوانی نداشته واز آنهااستقبال چندانی نمی شده است.ولی امروزه با گذشت زمان وپیشرفت توسعه حمل و نقل و اهمیت ان در جوامع بشری و زندگی انسان و همچنین کاهش بنزین به عنوان یک عضو اصلی در صنعت حمل و نقل بشر بر این فکر بوده است که از گاز به عنوان سوخت خودرو ها و سایر وسایل نقلیه عمومی و شخصی استفاده شود.

امكان ورود به صنعت :
امکان ورود به این صنعت نیاز به ریسک و سرمایه گذاری بالا دارد و حداقل سرمایه اولی مورد نیاز آن یک قطعه زمین در مکانی مناسب میباشد.
قدرت چانه‌ زني تامين‌ كنندگان :
چون دولت تامین کننده مواد اولیه (گاز مورد نیاز) برای این جایگاه و سایر جایگاهها میباشد به همین دلیل قدرت چانه زنی تامین کنندگان در این کاریکسان میباشد
قدرت چانه‌ زني مشتريان :
چون این کار هنوز خیلی زیاد نشده و رقبای ما کم و بخاطر اینکه ما در مکان مناسب که محل تردد مشتریان می باشد مستقر هستیم در اولویت انتخاب های آنهاقرار می گیریم .
شدت رقابت در صنعت :
با توجه به اینکه ورود به این کسب و کار آسان می باشد و متقاضیان ورود به این کسب و کار مورد حمایت دولت قرار می گیرندبه همین دلیل در آینده شدت رقابت زیاد می باشد ولی رقبای بالفعل ما در حال حاضر کم می باشند.
شدت رقابت در این صنعت با توجه به افزایش روز افزون نیاز به جایگاههای سوخت گیری CNG زیاد میباشد و هر کس با داشتن انگیزه و امکانات کافی برای ورود به این کار می تواند رقیب بالقوه ما باشد.
امكان وجود كالاهاي جانشين :
برای این کارمیتوان کالاهای جانشینی از جمله : بنزین و انرژی خورشیدی و انرژی الکتریکی و هیدروژن و دوچرخه را می توان نام برد.
مهمترين معضل يا مشكلي كه محصول يا شركت شما قادر است در صنعت مرتفع نمايد چيست ؟
با توجه به توسعه استفاده از گاز CNG به جای بنزین و اینکه بنزین موجب بسیاری از آلودگی های هوا می باشد و با توجه به مصوبه های جدید دولت در خصوص گاز سوز شدن خودروهای جدید و قدیمی و هم چنین کم بودن تعداد این جایگاهها در سطح شهر ما با احداث یک جایگاه جدید بسیاری از مشکلات از قبیل: کم بودن تعداد این جایگاهها و آلودگی هوا که بخاطر وجود بنزین رخ می دهد را به حداقل می رسانیم و ان شاءالله که بتوانیم در اینده با احداث جایگاههای سوخت گیری CNG بیشتری این مشکلات را به صفر برسانیم.

 


قیمت فایل : 3000 تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : 14

  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد می کنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRaR میباشد.
۳,۰۰۰ تومان – خرید


دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *