no-img
استار پروژه

پاورپوینت در مورد بچینگ پلانت – استار پروژه


استار پروژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

PPT
پاورپوینت در مورد بچینگ پلانت
ppt
اکتبر 31, 2016
4.80 مگابایت
60 صفحه (powerpoint)
۴,۰۰۰ تومان
۴,۰۰۰ تومان – خرید

پاورپوینت در مورد بچینگ پلانت


پاورپوینت در مورد بچینگ پلانت

در قالب فرمت پاورپوینت (pptx) قابل ویرایش


Batching Plant

پاورپوینت در مورد بچینگ پلانت

PowerPoint about Batching Plant

توضیحی مختصر :

يكی از روشهای ساختمان سازی كه امروزه در جهان به سرعت توسعه می يابد ساختمانهای بتنی است. بعد از انقلاب اسلامی به علت كمبود تير آهن در نتيجه تحريم ها و نيز گسترش ساخت و سازهای عمرانی در كشور، كاربرد بتن بسيار رشد نمود. علاوه بر اين موضوع ساختمانهای بتنی نسبت به ساختمانهای فولادی دارای مزايايی از قبيل مقاومت بيشتر در مقابل آتش سوزی و عوامل جوی (خورندگی)، آسان بودن امكان تهيه بتن به علت فراوانی مواد متشكله بتون و عايق بودن در مقابل حرارت و صوت می باشند كه توسعه روز افزون اين نوع ساختمانها را فراهم می سازد.
امروزه با ابداع و ترویج تکنیک های نوین تولید بتن (بتن آماده)، دیگر روش های سنتی و دستی جایگاه خود را از دست داده اند. اما از آنجا که به دلیل متعدد، جایگزینی کامل روش های سنتی در بسیاری از مناطق و شهرها امری بسیار مشکل و شاید غیر ممکن است، لذا به نظر می رسد در شرایط فعلی اصلاح این روش ها بسیار مفیدتر و کم هزینه تر از تلاش برای جایگزینی کامل آن ها باشد.


قیمت فایل : 4000 تومان – فرمت : power point (قابل ویرایش) – صفحات : 60

  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد می کنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRaR میباشد.

۴,۰۰۰ تومان – خریددیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.