no-img
استار پروژه

پاورپوینت آموزش نرم افزار فری هند – free hand | استار پروژه


استار پروژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

PPT
پاورپوینت آموزش نرم افزار فری هند – free hand
ppt
بهمن ۱۲, ۱۳۹۷
26 مگابایت
30 اسلاید (powerpoint)
۳,۰۰۰ تومان
۳,۰۰۰ تومان – خرید

پاورپوینت آموزش نرم افزار فری هند – free hand


پاورپوینت آموزش نرم افزار فری هند – free hand

در قالب فرمت پاورپوینت (powerpoint) قابل ویرایش

 

قسمتی از متن پاورپوینت :

شناسایی اصول ترسیم line :

گاهی لازم می شود بخشهایی از یک شکل به کمک رسم خطوط مستقیم و مستقل از دیگر خطوط تکمیل شود، در این صورت از ابزار line به منظور ترسیم خطوط مستقیم می توانید استفاده کنید طرز استفاده از این ابزار به این صورت است که ابتدا ابزار line را از جعبه ابزار انتخاب کنید سپس در نقطه ای از صفحه کلیک کرده و بکشید.

فرامین copy special ، paste special واقع در منوی Edit :

با استفاده از فرامین copy ، past که در منوی Edit واقع شده اند می توانید از موضوعات انتخاب شده کپی تهیه نمایید و در محل دیگری از همین سند یا یک سند دیگر بچسبانید. اما چنانچه قصد داشته باشید موضوع انتخاب شده را از طریق کپی گرفتن به برنامه دیگری منتقل کنید بهتر است از فرمان copy special استفاده کنید. این فرمان با توجه به فرصتی که کاربر انتخاب می کند عمل را متناسب با ساختار برنامه مقصد تهیه می کند. این فرمان، فرمان بسیار مفیدی است به منظور انتقال ترسیمات به برنامه های گرافیکی دیگر.

فرامین paste behind , paste in front واقع در منوی Edit :

وقتی موضوعی را کپی می کنید می توانید آن را نسبت به یک موضوع خاص روی آن و یا در پشت آن بچسبانید. برای این کار ابتدا باید موضوع شاخص را انتخاب کنید و یکی از فرامین paste in front یا paste behind را از منوی Edit اجرا کنید که به ترتیب فرمان اول کپی را بالاتر از موضوع انتخاب شده و فرمان کپی را در پشت موضوع انتخاب شده می چسباند. این کار را می توان بعد از چسباندن مپی در سند به کمک فرامین Modify>Arrang نیز انجام داد اما در بعضی موارد استفاده از فرامین منوی Edit به کار سرعت بیشتری می دهد.

ملغی کردن فرامین :

باز گرداندن تغییرات یا به اصطلاح undo کردن برای کسی که با فری هند یا سایر برنامه های گرافیکی کار می کند امریست بسیار حیاتی چرا که تنها از این طریق می توان از دوباره کاری و رفع خطاهای ایجاد شده در کار جلوگیری به عمل آورد. در نرم افزار فری هند برای بازگرداندن تغییرات انجام شده از فرمان undo واقع در منوی Edit استفاده می شود که کلید میانبر آن نیز Ctrl+Z می باشد. در فری هند به کمک فرمان undo می توان چندین مرحله از عملیات طراحی را به عقب بازگرداند که تعداد آنها در فرمان preferenees>Geneeral تعیین می شود.

 


قیمت فایل : ۳۰۰۰ تومان – فرمت : powerpoint (قابل ویرایش) – صفحات : ۳۰

  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد می کنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRaR میباشد.
۳,۰۰۰ تومان – خرید


دیدگاه ها


یک پاسخ به “پاورپوینت آموزش نرم افزار فری هند – free hand”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *