no-img
استار پروژه

مقاله در مورد اداره كردن افراد | استار پروژه


استار پروژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

DOC
مقاله در مورد اداره كردن افراد
doc
آگوست 25, 2016
7 کیلوبایت
8 صفحه (word)
۲,۰۰۰ تومان
۲,۰۰۰ تومان – خرید

مقاله در مورد اداره كردن افراد


مقاله در مورد اداره كردن افراد

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایشاداره كردن افراد

Article managing people

توضیحی مختصر :

درک نياز های افراد
نیازهای افراد بسیار فراتر از نیاز های اوليه مانند شرايط مطلوب كار و حقوق مناسب هستند، اما در عين حال ارضای نیازهای سطوح بالاتر از قبيل افتخار بكار و مشاركت در جهت تحقق اهداف جمعی، بدون برآورده كردن نيازهای اوليه امكان پذير نيست.
تأمين نيازها
افراد نيازهای مختلفی دارند. نيازهای سطح پايين شامل نياز به حقوق، شغل، امنيت شغلی و شرايط كاری مناسب هستند. شما بايد اين قبيل نيازها را برآورده كنيد، اما اينكار به تنهايی نمی تواند رضايت افراد را بدنبال داشته باشد. كوتاهی در برآورده كردن نيازهای اوليه در اغلب موارد موجب نارضايتی كاركنان می شود. از سوی ديگر، احساس رضايت زمانی درافراد ايجاد می شود كه نيازهای سطوح بالاتر آنها، مانند احساس مسئوليت، پيشرفت و رشد فردی نيز برآورده شوند.
افتخار به كار خود
افراد بايد احساس كنند كه كمک های آنها با ارزش  و منحصر به فرد است. اين احساس گاه به شكل فردی و گاه به شكل گروهی است. بعنوان مثال فردی كه در يک خط توليد كار می كند ممكن است از عملكرد فردی خود، مثلاً بخاطر نصب در اتومبيل، احساس رضايت كند و در عين حال نسبت به اتومبيلی كه در توليد آن نقش داشته است نيز احساس افتخار كند. بعنوان يک مدير، سعی كنيد از اين احساس غرور و افتخار افراد بهره برداری كنيد و بخاطر توانايی خود در هدايت كاركنان و كسب نتايج ارزنده از فعاليت های آنان به خود بباليد. هم مديريت و هم كاركنان بايد از اين كه به يک سازمان موفق و شناخته شده تعلق دارند احساس سربلندی كنند.


قیمت فایل : 2000 تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : 8

  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد می کنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRaR میباشد.

۲,۰۰۰ تومان – خریددیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *