no-img
استار پروژه

مقاله افشای هكرها | استار پروژه


استار پروژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

DOC
مقاله افشای هكرها
doc
آگوست 24, 2016
18 کیلوبایت
14 صفحه (word)
۱,۰۰۰ تومان
۱,۰۰۰ تومان – خرید

مقاله افشای هكرها


مقاله افشای هكرها

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایشافشای هكرها

Paper revealed hackers

توضیحی مختصر :

هدف ما اين است كه با افشای “ترفندهای هكر” استفاده كنندگان از اينترنت با دانش و ابزارهای مورد نياز، آمادگی بهتری پيدا كنند تا فريب ترفندهای هكر را نخورند.
پسوندهای پنهان فايلهای ويندوز
ممكن است از اين موضوع آگاهی نداشته باشيد، اما حتی اگر به ويندوز بگوييد كه تمام پسوندهای فايل را نشان دهد، هنوز هم فايلهايی وجود دارند كه بطور پيش فرض مخفی شده‌اند. همچنين هر برنامه نصب شده‌ ايی می تواند پسوندها را پيكربندی كند تا پنهان شوند. در اينجا در مورد چگونگی انجام اين كار و همچنين دليل اينكه چرا برخی از پسوندهای پنهان میتوانند برای تعدادی از كاربرهای كامپيوتر خطرناک باشند، مثالهايی آورده شده است. به فرض اينكه شما قبلا ويندوز explorer را برای نشان دادن تمام پسوندهای پيكربندی كرده‌ايد.
پسوندهای SHS
يک كپی از notepad.exe بگيريد و آن را روی desktop خود قرار دهيد. Wordpad را باز كنيد. روی notepad.exe كليك كنيد و آن را به سمت سند باز شده wordpad بكشيد. روي notepad.exe كليک كنيد و آن را به عقب به سمت desktop بكشيد. فايلی را كه ايجاد شده است (Scrap) به Readme.txt تغيير نام دهيد.

 


قیمت فایل : 1000 تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : 14

  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد می کنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRaR میباشد.
۱,۰۰۰ تومان – خرید


دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *