no-img
استار پروژه

مقاله آموزش کامل سخت افزار – استار پروژه


استار پروژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

DOC
مقاله آموزش کامل سخت افزار
doc
آوریل 24, 2017
2.49 مگابایت
291 صفحه (word)
۴,۰۰۰ تومان
۴,۰۰۰ تومان – خرید

مقاله آموزش کامل سخت افزار


مقاله آموزش کامل سخت افزار

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش


مقاله آموزش کامل سخت افزار

مقاله آموزش کامل سخت افزار

Full training Hardware article

توضیحی مختصر :

اغلب مردم زمانيکه با واژه ” تکنولوژی ” برخورد می نمايند ، بی اختيار ” کامپيوتر ” برای آنها تداعی می گردد. امروزه کامپيوتر در موارد متعددی بخدمت گرفته می شود. برخی از تجهيزات موجود در منازل ، دارای  نوع خاصی  از ” ريزپردازنده ” می باشند. حتی اتومبيل های جديد نيز دارای نوعی کامپيوتر خاص می باشند. کامپيوترهای شخصی ، اولين تصوير از انواع کامپيوترهائی است که در ذهن هر شخص نقش پيدا می کند. بدون شک مطرح شدن اين نوع از کامپيوترها در سطح جهان، باعث عموميت  کامپيوتر در عرصه های متفاوت بوده است .
کامپيوتر شخصی وسيله ای “همه منظوره ” بوده که توان عملياتی خود را مديون يک ريزپردازنده است. اين نوع از کامپيوترها دارای بخش های متعددی نظير : حافظه ، هارد ديسک، مودم  و … بوده که حضور آنها در کنار يکديگر به منظور انجام عمليات مورد نظر است . علت استفاده از واژه ” همه منظوره ” بدين دليل است که می توان بکمک اين نوع از کامپيوترها عمليات متفاوتی ( تايپ يک نامه ، ارسال يک نامه الکترونيکی، طراحی و نقشه کشی و … ) را انجام داد .

 


قیمت فایل : 4000 تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : 291

  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد می کنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRaR میباشد.
۴,۰۰۰ تومان – خرید


دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.