no-img
استار پروژه

مقاله آشنایی با مفاهیم پایگاه داده‌ ها | استار پروژه


استار پروژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

DOC
مقاله آشنایی با مفاهیم پایگاه داده‌ ها
doc
آگوست 26, 2016
19 کیلوبایت
16 صفحه (word)
۳,۰۰۰ تومان
۳,۰۰۰ تومان – خرید

مقاله آشنایی با مفاهیم پایگاه داده‌ ها


مقاله آشنایی با مفاهیم پایگاه داده‌ ها

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش

Familiarity with database concepts

آشنایی با مفاهیم پایگاه داده‌ ها

Article familiar with database concepts

توضیحی مختصر :

مفهوم پايگاه داده ها : پايگاه داده ها در ساده ترين وجه به مثابه مخزنی می ماند که اطلاعات و داده ها به صورت منسجم و احتمالا ساخت يافته در آن نگهداری میشود . این مخزن میتواند يک فايل متنی يا باينری ساده باشد .
همزمان با پيدايش تکنولوژی ذخيره سازی اطلاعات و فايلها، پايگاه داده ها نيز متولد شد و همزمان با رشد تکنولوژی ذخيره و بازيابی اطلاعات و سيستم فايلينگ، پايگاه داده ها نيز به صورت موازی و با آن رشد کرد. پايگاه داده ها از زمان تولد تا کنون پنج نسل را سپری کرده است.
همزمان با گسترش نياز کاربران برای ذخيره سازی و بازيابی اطلاعات برنامه نويسان متعددی اقدام به ايجاد برنامه هايی  با اهداف و کاربردهای متفاوت کردند. صرف نظر از برنامه هايی که از نظر کاربرد کاملا متفاوت بودند برنامه هايی نيز وجود داشتند که ماهيت و کاربرد يکسانی داشتند ولی توسط برنامه نويسان متعدد ايجاد شده بودند. بهترين مثال برای اين مطلب دفـتـــرچـــه تلـفــن ميباشد. چندين و چند نسخه متفاوت دفترچه تلفن موجود بود که همه آنها امکانات کاملا مشابهی داشتند ولی الگوريتمها و روشهای برنامه نويسی آنها کاملا متفاوت بود.

 


قیمت فایل : 3000 تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : 16

  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد می کنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRaR میباشد.
۳,۰۰۰ تومان – خرید


دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *