no-img
استار پروژه

طرح توجیهی کافی نت با ظرفیت 6 دستگاه رایانه متصل به شبکه | استار پروژه


استار پروژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

DOC
طرح توجیهی کافی نت با ظرفیت 6 دستگاه رایانه متصل به شبکه
doc
آگوست 29, 2016
17 کیلوبایت
13 صفحه (word)
۱,۰۰۰ تومان
۱,۰۰۰ تومان – خرید

طرح توجیهی کافی نت با ظرفیت 6 دستگاه رایانه متصل به شبکه


طرح توجیهی کافی نت با ظرفیت 6 دستگاه رایانه متصل به شبکه

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش


kafinet

کافی نت

Plan Cafe

توضیحی مختصر :

افزايش روز افزون كاربرد رايانه در عصر حاضر، منجر به ورود آن به حريم زندگی روزمره افراد شده است. چنانكه امروزه بكارگيری كامپيوتر در زندگی عادی تنها معطوف به زمانی نيست كه صرف كار با يک دستگاه رايانه شخصی می شود بلكه با استفاده از هر يک از وسايل الكترونيكی منزل يا محل كار يا حتی رانندگی با خودرو، مشغول بكارگرفتن يک يا چند پردازنده هستيم.
شكل گيری و گسترش شبكه جهانی اينترنت، نقطه عطفی در تاريخ دانش بشری به شمار می آيد. در حال حاضر با استفاده از امكانات وسيعی كه « وب » در دسترس قرار داده است، مفهوم « دهكده جهانی » بيش از هر زمان ديگری ملموس به نظر می رسد. با استفاده از اين تكنولوژی، امكان ارتباط مستقيم از هر نقطه در جهان با هر نقطه ديگری بدون توجه به مسافت و مليت فراهم آمده، از ديگر سو منابع عظيم اطلاعاتی قابل دستيابی از اينترنت، امكان پژوهش در مورد هر موضوعی را برای دانشجويان و دانش پژوهان فراهم نموده است. چنين كاری بدون استفاده از اينترنت مستلزم سفرهای طولانی و متعدد به منظور استفاده از منابع اطلاعاتی در چهار گوشه جهان خواهد بود.
عليرغم وجود محسنات فوق الذكر، استفاده از اينترنت مستلزم وجود امكاناتی از قبيل رايانه، خط تلفن يا خط مستقيم ماهواره ای می باشد. به منظور ايجاد امكان دسترسی همگانی به شبكه جهانی « كافی نت » ها به وجود آمده اند. كافی نت مركزی است كه با فراهم آوردن امكانات لازم برای استفاده از اينترنت، بهره گيری از چنين منبعی را برای عموم مردم ممكن می سازد. اين مراكز علاوه بر اين كه موجب افزايش سطح عدالت اجتماعی می گردند با توجه به حجم روز افزون تقاضای كاربری اينترنت دارای توجيه مناسب اقتصادی نيز می باشند.

خلاصه طرح :

موضوع طرح : كافی نت

ظرفيت طرح : شش دستگاه رايانه متصل به شبكه

محل اجرای طرح :  قابل اجرا در مناطق شهری سراسر كشور

سرمايه گذاری كـل : 3/169 ميليون ريال

سهم آورده متقاضی : 19/3ميليون ريال

سهم تسهيلات : 150 ميليون ريال

دوره بازگشـت سرمايه: سی و يک ماه

اشتغالزايی : هفت نفر


قیمت فایل : 1000 تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : 13

  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد می کنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRaR میباشد.
۱,۰۰۰ تومان – خرید


دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *