no-img
استار پروژه

طرح توجیهی پنکه سقفی – استار پروژه


استار پروژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

PDF
طرح توجیهی پنکه سقفی
pdf
آگوست 26, 2019
360 کیلوبایت
48 صفحه (pdf)
۲,۰۰۰ تومان
۲,۰۰۰ تومان – خرید

طرح توجیهی پنکه سقفی


طرح توجیهی پنکه سقفی

در قالب فرمت پی دی اف (PDF) غیر قابل ویرایش

 

قسمتی از متن طرح توجیهی :

در مطالعات امکان سنجی از دیدگاه بازار، فنی و مالی و اقتصادی طرح مورد بررسی و آنالیز قرار گرفته و نتایج حاصل از آن به عنوان مبنایی برای تصمیم گیری سرمایه گذاران جهت اجرا یا عدم اجرا یا عدم اجرای طرح مورد استفاده قرار می گیرد. گزارش حاضر مطالعات امکان سنجی مقدماتی برخی از کالاهایی است که از سوی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران جهت بروزرسانی و بررسی های بیشتر از تیر ماه ۱۳۸۷ به این مهندسین مشاور واگذار شده است لذا این مهندسین مشاور با توجه به اطلاعات اولیه و ویژگی های کالا که از سوی آن سازمان به عنوان محدوده کار تعریف شده به تهیه امکان سنجی مقدماتی طرح های مذکور پرداخته است. در این مطالعات ابتدا محصول مورد مطالعه معرفی شده و سپس بررسی های لازم در خصوص بازار آن به عمل آمده و در ادامه مطالعات فنی در خصوص چگونگی تولید و امکانات سخت افزاری و نرم افزاری مورد نیاز نیز بررسی شده و در نهایت ظرفیت های اقتصادی و میزان سرمایه گذاری مورد نیاز برای اجرای طرح برآورده شده تا با استفاده از آن سرمایه گذاران بتوانند کلیه اطلاعات مورد نیاز را کسب و در جهت انجام سرمایه گذاری اقتصادی با دیدگاه باز و مسیر شفاف در حد مطالعات امکان سنجی مقدماتی اقدام نمایید. محصول تولیدی طرح، پنکه سقفی می باشد. این دستگاه جهت خنک نمودن فضاهایی که به دلیل بالا بودن درصد رطوبت هوا امکان استفاده از کولرهای وجود ندارد مورد استفاده قرار می گیرند. پنکه رومیزی و کولرهای گازی به عنوان کالا جایگزین پنکه سقفی می توانند بکار گرفته شوند که به لحاظ صرفه جویی در انرژی  استفاده از پنکه ها با صرفه تر بوده و در مقابل کولرها و بخصوص کولرهای گازی از مصرف انرژی کمتری برخوردار می باشند. از لحاظ مقایسه هزینه نیز کولرها و بخصوص کولرهای گازی از قیمت بیشتری نسبت به پنکه ها برخوردارند در این میان پنکه های سقفی به دلیل عدم اشغال فضای محیطی و پوشش دادن کل هوای موجود در محل نسبت به پنکه های رومیزی از مزیت بیشتری برخوردار می باشند.

خلاصه طرح :

نام محصول : پنکه سقفی

ظرفیت پیشنهادی طرح : ۱۸ هزار عدد معادل ۱۰۸ تن

موارد کاربرد : خنک سازی هوا در محیط های گرم و با رطوبت بالا

عمده مواد اولیه مصرفی : سیم لاکی

اشتغال زایی : ۲۰ نفر

زمین مورد نیاز (متر مربع) : ۲۰۰۰

مساحت ساختمانها (مترمربع) :

– اداری  : ۲۰۰

– تولیدی و انبار : ۵۴۰

– سایر  : ۷۵

– مجموع  : ۸۱۵

میزان مصرفی انرژی :

– آب (lit/h) : 250

– برق (kw) : 80

– گاز (m3/h) : 85

سرمایه گذاری ثابت طرح :

– ارزی  : —

– ریالی (میلیون ریال) : ۶۲۰۰

– جمع کل (میلیون ریال) : ۶۲۰۰

استانهای پیشنهادی محل اجرای طرح (بر اساس اولویت بندی شهرک های صنعتی هر استان) : خوزستان، خراسان رضوی، سیستان و بلوچستان، کردستان، فارس و همدان

 


قیمت فایل : ۲۰۰۰ تومان – فرمت : pdf (غیرقابل ویرایش) – صفحات : ۴۸

  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد می کنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRaR میباشد.
۲,۰۰۰ تومان – خرید


دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.