no-img
استار پروژه

طرح توجیهی مهد کودک – استار پروژه


استار پروژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

DOC
طرح توجیهی مهد کودک
doc
سپتامبر 12, 2016
18 کیلوبایت
13 صفحه (word)
۲,۰۰۰ تومان
۲,۰۰۰ تومان – خرید

طرح توجیهی مهد کودک


طرح توجیهی مهد کودک با ظرفیت پذیرش 75 کودک در سال

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش

mahdekodak
طرح توجیهی مهد کودک

Plan kindergarten

توضیحی مختصر :

تغيير روش زندگی افراد جامعه و تمايل روز افزون به زندگی ماشينی و مدرن،‌ موجب بروز پاره‌ ای مسائل جديد در زندگی روزمره شهروندان شده است. افزايش مشاركت بانوان در عرصه‌های اقتصادی و اجتماعی و حضور بيشتر اين قشر جامعه در محيط های كاري خارج از منزل باعث كاهش ساعات حضور مادران در محيط خانه و به تبع آن عدم وجود امكان مراقبت از كودكان توسط مادر می شود. از ديگر سو، با توجه به آموزه های نوين تربيتی و آموزشی استفاده از خدمات مشورتی نهادهای ذیصلاح در مورد تربيت و پرورش كودكان خردسال، اهميت فراوانی يافته است. مهد های كودک در اين ميان از عمده ترين مراكزی هستند كه قادر می باشند ضمن نگهداری از كودكان در ساعات كاری، موجبات آسايش خاطر خانواده ها را فراهم آورده و زمينه ساز فعاليت اقتصادی مفيد والدين در محل كارشان شده و از سوی ديگر با استفاده از مربيان كارآزموده و تحصيلكرده، از روشهای نوين تربيتی و آموزشی بهره گرفته و زمينه ساز تربيت صحيح كودكان و بارور شدن استعدادهای آنان در زمينه های هنری و درسی گردند.
با اجرای اين طرح كه شامل تاسيس يک باب مهد كودک دارای كارگاه های سفالگری و نقاشی و آزمايشگاه علوم می باشد،‌ ضمن اينكه گامی در جهت تعليم و تربيت صحيح فرزندان اين مرز و بوم برداشته می شود، بازده مناسب اقتصادی نيز عايد مجريان طرح خواهد گرديد. همچنين بستر مناسبی برای اشتغال فارغ التحصيلان دانشگاهی خصوصا بانوان تحصيلكرده فراهم خواهد شد.

خلاصه طرح :

موضوع طرح : مهد كودک با ظرفيت پذيرش 75 كودک در سال
محل اجرای طرح : قابل اجرا در كليه مناطق شهری كشور
سرمايه گذاری كـل : 1/393 ميليون ريال
سهم آورده متقاضی : 1/43 ميليون ريال
سهم تسهيلات : 350 ميليون ريال
دوره بازگشـت سرمايه : 24 ماه
اشتغالزايی : 7 نفر

 


قیمت فایل : 2000 تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : 13

  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد می کنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRaR میباشد.
۲,۰۰۰ تومان – خرید


دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.