no-img
استار پروژه

طرح توجیهی ریخته گری قطعات چدنی – استار پروژه


استار پروژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

DOC
طرح توجیهی ریخته گری قطعات چدنی
doc
نوامبر 25, 2018
251 کیلوبایت
14 صفحه (word)
۲,۰۰۰ تومان
۲,۰۰۰ تومان – خرید

طرح توجیهی ریخته گری قطعات چدنی


طرح توجیهی ریخته گری قطعات چدنی

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش

 

قسمتی از متن طرح توجیهی :

بیش از ۹۰% ریخته گری قطعات چدنی ریخته گری در ماسه می باشد.

قطعات چدنی با تولید بسیار انبوه با خط تولید اتوماتیک انجام می شود.

ذوب در یک کوره القایی با فرکانس متوسط ساخته می شود. انتخاب این نوع کوره قابلیت ساخت انواع چدنها را به ما میدهد. انتخاب آنالیز گراسپکترومتر (کوانتوم) ما را قادر میسازد که عناصر شیمیایی موجود در ذوب را تا هزارم درصد اندازه گیری کنیم این انتخاب ها ما را قادر میسازد تا قطعاتی با کیفیت بالا تولید نماییم. ذوب با آنالیز مشخص پس از تایید کنترل کیفی در قالبی که پس از تایید کنترل کیفی جفت شده است ریخته شده و پس از سرد شدن قطعه از ماسه جدا شده قسمتی از ماسه باز سازی شده به سیستم بر میگردد و قطعه جهت جدا سازی راهگاه تغذیه به قسمت تمیز کاری رفته سپس شات می شوند قطعات معیوب به ذوب بازگشت داده شده و قطعات سالم جهت تحویل به مشتری به انبار کالای ساخته شده هدایت می شوند. حضور آزمایشگاه مجهز ما را قادر در تولید قطعات مهندسی هدایت می کند.

ریخته گری در ایران فرایندی رو به توسعه است. رشد صنعت احتیاج به رشد ریخته گری دارد چرا که ریخته گری مادر همه صنایع می باشد. رشد تولید خودرو در ایران تولید قطعات چدنی را بصورت مکانیزه و تولید انبوه و با کیفیت بالا الزامی میسازد افزون بر اینکه صدور قطعات ریخته گری در ایران به علت انرژی ارزان و حضور نیروهای متخصص و تجربه چندین ساله در این امر مقرون به صرفه است صدور این قطعات چدنی را به صورت مکانیزه و تولید انبوه و با کیفیت بالا الزامی میسازد افزون بر اینکه صدور قطعات ریخته گری در ایران به علت انرژی ارزان و حضور نیروهای متخصص و تجربه چندین ساله در این امر مقرون به صرفه است صدور این قطعات جز برنامه خودروسازی ایران میباشد. انتخاب قطعات چدنی به دلایل فوق انجام شده است.

مبانی طرح :

مبانی محاسباتی طرح به شرح ذیل می باشد :

۱- روز کاری : ۲۵۰ روز

۲- شیفت کاری : ۳ شیفت

۳- افت مواد اولیه : ۱۰%

۴- مبانی حقوق و دستمزد : ۱۶/۴ حقوق ماهانه در نظر گرفته شده است.

 


قیمت فایل : ۲۰۰۰ تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : ۱۴

  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد می کنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRaR میباشد.
۲,۰۰۰ تومان – خرید


دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.