no-img
استار پروژه

طرح توجیهی تولید چیپس سیب زمینی با ظرفیت 500 تن در سال – استار پروژه


استار پروژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

DOC
طرح توجیهی تولید چیپس سیب زمینی با ظرفیت 500 تن در سال
doc
آگوست 29, 2016
46 کیلوبایت
18 صفحه (word)
۲,۰۰۰ تومان
۲,۰۰۰ تومان – خرید

طرح توجیهی تولید چیپس سیب زمینی با ظرفیت 500 تن در سال


طرح توجیهی تولید چیپس سیب زمینی با ظرفیت 500 تن در سال

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش


chips

تولید چیپس سیب زمینی

Chips Production Plan

توضیحی مختصر :

برای تولید چیپس، لازم است از سیب زمینی مرغوب استفاده شود. سیب زمینی باید درشت، سالم، کاملا رسیده و دارای کمترین مقدار گره و حفره در سطح آن باشد. پس از شستشو ی سیب زمینی، توسط دستگاه های سایش آن را پوست گیری می کنند. دراین روش سایش ضایعات سیب زمینی بین 1 تا 4 درصد است، که این مسئله بستگی به شکل، اندازه و عمق گره ها و همچنین مدت زمانی دارد که سیب زمینی در انبار نگهداری شده است.
پس از کندن پوست سیب زمینی، نوبت به تهیه تراشه های نازکی از آن می رسد. بدین ترتیب که سیب زمینی به داخل ظرف قیفی شکل بنام هاپر ریخته می شود و با عبور از میان دستگاه مذکور، به درون ماشین برش سرازیر می گردد در هنگام برش , و به منظور شسته شدن نشاسته ازسطح تراشه ها، یک جریان آب دائمی باید از روی آنها عبور نماید. چنانچه نشاسته از سطح تراشه ها شسته نشود، باعث چسبیدن آنها بهنگام سرخ شدن خواهد گردید.
میزان ضایعات هنگام شستشو و تهیه تراشه ها ، معمولا بین 0/5 تا 1 درصد وزن سیب زمینی خام مصرف شده است. قبل از ریختن تراشه ها به درون ظروف روغن داغ, باید تا حدامکان آنها را خشک نمود ( حداکثر رطوبت باید بین 1/5 تا 2 درصد باشد )

موضوع طرح : تولید چیپس سیب زمینی
ظرفیت : ۵٠٠ تن در سال
دوره بازگشت سرمایه: 18 ماه
میزان اشتغالزایی : 14 نفر


قیمت فایل : 2000 تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : 18

  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد می کنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRaR میباشد.

۲,۰۰۰ تومان – خریددیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.