no-img
استار پروژه

طرح توجیهی تولید چوب خشک کن صنعتی – استار پروژه


استار پروژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

PDF
طرح توجیهی تولید چوب خشک کن صنعتی
pdf
می 13, 2018
498 کیلوبایت
47 صفحه (pdf)
۲,۰۰۰ تومان
۲,۰۰۰ تومان – خرید

طرح توجیهی تولید چوب خشک کن صنعتی


طرح توجیهی تولید چوب خشک کن صنعتی

در قالب فرمت پی دی اف (pdf) غیر قابل ویرایش

 

قسمتی از متن طرح توجیهی :

چوب خشک کنی دارای کاربردهای متعدد از قبیل مبل سازی، درب و پنجره سازی، درب و پنجره سازی وسایل اداری، ساخت آلات موسیقی، اتاق وسایل متحرک، قایق سازی، میزهای خیاطی و ساخت بعضی از قسمت های سلاح های جنگی دارد.

محصولات جایگزین این محصول، محصولاتی نظیر آهن و آلومینیم و پلاستیک می باشد که با وجود توسعه روز افزون این نوع محصولات، مصنوعات چوبی بدلیل خواص منحصر بفردخود کماکان جایگاه مصرفی خود را حفظ کرده است. با شناخت خواص چوب در برابر حرارت، الکتریسیته و صوت این ماده دامنه مصرف بسیار گسترده تری کسب نموده است و به عنوان عایق حرارت و الکتریسیته برای ساختن ابزارهای مختلف، پوشش دیواره ها برای جلوگیری از انتقال حرارت و تشعشع حرارتی و تخفیف دهنده ی صوت مورد استفاده قرار گرفته است. چون ضریب هدایت الکتریکی چوب کم است و یا بالعکس مقاومت الکتریکی زیادی دارد، عایق جریان الکتریسیته می باشد. از سوی دیگر چوب دارای خاصیت ایجاد طنین صوت می باشد و از این رو برای ساخت آلات موسیقی، بهترین ماده تشخیص داده شده و از قدیم الایام مورد استفاده قرار می گرفته است و معهذا شناخت سایر خواص اکوستیک (صوتی) نظیر جذب و تخفیفی شدت عایق بودن آن در برابر صدا سبب شده است که چوب و فرآورده های چوبی به عنوان تنها ماده ی بی رقیب در عایق کاری دیواره و سقف ساختمانهای مسکونی چندین طبقه مورد استفاده قرار بگیرد. کاربرد چوب در این زمینه بخصوص در تالارهای سخنرانی، سینما و تئاتر واضح تر است. چوب به دلیل داشتن وزن حجمی کم، استحکام کافی و تغییر شکل پذیری آسان در صنایع اسلحه سازی نیز کماکان کاربرد دارد و از نظر قیمت با سایر محصولات جایگزین رقابت می کند.

 


قیمت فایل : 2000 تومان – فرمت : pdf (غیرقابل ویرایش) – صفحات : 47

  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد می کنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRaR میباشد.
۲,۰۰۰ تومان – خرید


دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.