no-img
استار پروژه

طرح توجیهی تولید و بسته بندی سس مایونز با ظرفیت 171 تن در سال – استار پروژه


استار پروژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

DOC
طرح توجیهی تولید و بسته بندی سس مایونز با ظرفیت 171 تن در سال
doc
آگوست 30, 2016
21 کیلوبایت
13 صفحه (word)
۲,۰۰۰ تومان
۲,۰۰۰ تومان – خرید

طرح توجیهی تولید و بسته بندی سس مایونز با ظرفیت 171 تن در سال


طرح توجیهی تولید و بسته بندی سس مایونز با ظرفیت 171 تن در سال

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش


tolid va bastebandi sos mayonez

تولید و بسته بندی سس مایونز

Plan production and packaging of mayonnaise

توضیحی مختصر :

تغيير روش زندگی شهروندان و گسترش روز افزون زندگی ماشينی موجب تغيير در عادات روزمره افراد جامعه و به ويژه عادات غذايی آنان شده است. از ديگر سو اشتغال بانوان در محيط خارج از خانه كه روند رو به رشدی را در بين بانوان جوان تجربه می كند، باعث رويكرد خانواده‌ها به استفاده از غذاهای آماده و حتی انواع غذاهای سرد گشته ‌است.
استفاده از غذاهای سرد و آماده مصرف، معمولا به همراه چاشنی های مختلف انجام می گيرد. كه انواع سس‌ها از مهم ترين اين چاشنی ها محسوب می گردند. سس‌ ها شامل انواع مختلفی هستند كه سس‌های كچاپ، خردل و مايونز از اصلی ترين آنها به شمار می آيند. در اين ميان سس مايونز به عنوان سسی كه هم به صورت خالص مورد استفاده قرار می گيرد و هم به عنوان پايه‌ای برای تهيه ساير انواع سس، از جمله سس‌های سالاد، سس فرانسوی، سس ايتاليايی، سس هزار جزيره و … به شمار می آيد از محبوبيت فراوانی برخوردار است.
ضمن اينكه سس مايونز با دارا بودن حدود 67% چربی، 3% كربوهيدرات و 2% پروتئين به عنوان يک ماده غذايی پر انرژی با حدود 650 كيلوكالری انرژی در هر يكصد گرم محسوب می شود.
موارد استفاده سس مايونز در تهيه انواع ساندويچ، سالادهای فصل، سالاد الويه و … و نيز همراه با ساير غذاها، تقاضای مصرف اين ماده غذايی را به سطح بالايی ارتقا داده است، كه اين مطلب مؤيد توجيه اقتصادی اجرای اين طرح می باشد ضمن اينكه با اجرای اين طرح، می توان بستر مناسبی را برای اشتغال نيروهای ماهر و نيمه ماهر فراهم آورد كه با توجه به ماهيت صنايع غذايی بانوان می توانند سهم بسزايی در آن داشته باشند.

خلاصه طرح :

موضوع طرح : توليد و بسته بندی سس مايونز به ظرفيت 171 تن در سال
محل اجرای طرح : قابل اجرا در سراسر كشور
سرمايه گذاری كـل: 88/824 ميليون ريال
سهم آورده متقاضی: 88/84 ميليون ريال
سهم تسهيلات: 740 ميليون ريال
دوره بازگشـت سرمايه: 14 ماه


قیمت فایل : 2000 تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : 13

  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد می کنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRaR میباشد.

۲,۰۰۰ تومان – خریددیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.