no-img
استار پروژه

طرح توجیهی تولید و بسته بندی سبزیجات خشک – استار پروژه


استار پروژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

DOC
طرح توجیهی تولید و بسته بندی سبزیجات خشک
doc
سپتامبر 22, 2016
23 کیلوبایت
17 صفحه (word)
۲,۰۰۰ تومان
۲,۰۰۰ تومان – خرید

طرح توجیهی تولید و بسته بندی سبزیجات خشک


طرح توجیهی تولید و بسته بندی سبزیجات خشک با ظرفیت بسته بندی 1200 تن انواع سبزی خشک شده در سال

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش


tolid va bastebandi sabzijat khoshk 1200 ton

طرح توجیهی تولید و بسته بندی سبزیجات خشک

Plan production and packaging of dried vegetables

توضیحی مختصر :

بسته‌ بندی به عنوان يک ابزار كارآمد سالهاست كه مورد نظر كارشناسان علم بازاريابی قرار گرفته است. استفاده از انواع مختلف بسته بندی ضمن اينكه قابليت نگهداری بهتری را به كالا می بخشد در كسب سهم بالاتری از بازار برای كالای مورد نظر نيز مؤثر است. نظريه پردازان بازاريابی، دو نقش مهم برای بسته بندی متصور هستند كه عبارتند از نقش Protective و نقش Promotive. چنانكه از واژه به كار گرفته شده برای اين نقش ها نيز برمی آيد نقش نخست به وجه نگهداری و دوام حاصل از بسته بندی و نقش دوم به جنبه آگاهی دهنده و پيش برنده بسته بندی اشاره دارد.
تغيير روش زندگی افراد جامعه و گرايش به زندگی ماشينی از يكسو و اشتغال بانوان در خارج از خانه از ديگر سو موجب پيدايش نيازهای جديدی گشته است كه پيش از اين توسط خود خانواده تامين می شد. استفاده از كالاهای آماده طبخ از جمله اين نيازهای نو است. با توجه به وجود سبزی در پخت بسياری از غذاهای ايرانی تمايل به استفاده از سبزيجات فرآوری و بسته بندی شده نيز در زمره اين نيازها قرار می گيرد كه با ارضای آن استفاده از سبزيجات تازه يا سبزيجات خشک مورد مصرف در طبخ غذاها نيازی به صرف وقت برای شستشو، آماده سازی يا خشک كردن و نگهداری و ضدعفونی در محل مصرف نخواهد داشت.
با توجه به بازار تقاضای گسترده داخلی برای انواع سبزيجات، خصوصا نحوه عرضه آنها در مراكز خريد بزرگ و سوپر ماركتها، لزوم توجه بيشتر به بسته بندی اين مواد به منظور افزايش سهولت دسترسی ( عرضه ) و نگهداری مشخص‌تر می شود. چرا كه بسته بندی بهداشتی سبزيجات خشک موجب كاهش ضايعات و آلودگی های آن خواهد شد.
ضمن اينكه پرداختن به اين موضوع دارای توجيه مناسب اقتصادی بوده و با اجرای اين طرح، میتوان بستر مناسبی را برای اشتغال نيروهای ماهر و نيمه ماهر فراهم آورد كه با توجه به ماهيت صنايع غذايی بانوان میتوانند سهم بسزايی در آن داشته باشند.

خلاصه طرح :

موضوع طرح : توليد و بسته بندی انواع سبزی خشک شده
ظرفيت : 1200 تن در سال
محل اجرای طرح : قابل اجرا در سراسر كشور
سرمايه گذاری كـل : 3/967  ميليون ريال
سهم آورده متقاضی : 3/97 ميليون ريال
سهم تسهيلات : 870 ميليون ريال
ميزان اشتغالزايی : سـی و چهار نفـر
دوره بازگشـت سـرمايه : چهارده ماه

 


قیمت فایل : 2000 تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : 17

  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد می کنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRaR میباشد.
۲,۰۰۰ تومان – خرید


دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.