no-img
استار پروژه

طرح توجیهی تولید شیردوش های صنعتی – استار پروژه


استار پروژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

PDF
طرح توجیهی تولید شیردوش های صنعتی
pdf
فوریه 8, 2019
577 کیلوبایت
55 صفحه (pdf)
۳,۰۰۰ تومان
۳,۰۰۰ تومان – خرید

طرح توجیهی تولید شیردوش های صنعتی


طرح توجیهی تولید شیردوش های صنعتی

در قالب فرمت پی دی اف (PDF) غیرقابل ویرایش

 

قسمتی از متن طرح توجیهی :

دامپروری در بخش کشاورزی ایران به واسطه برخی ویژگی ها دارای مرتبه با اهمیت تری در مقایسه با سایر زیر بخش های زراعت، باغبانی و … می باشد. نگاهی به جایگاه جهانی ایران در تولیدات دامپروری بیانگر ارزش و ضرورت توجه روز افزون به ارتقای کیفیت این بخش است. همچنین این زیر بخش سهم مهمی در درآمد جمعیت فعال بخش کشاورزی دارد و پشتوانه اقتصادی سایر بخشهای اقتصادی کشور نیز به شمار می آید. بررسی عملکرد تولیدی واحدهای گاوداری نشان می دهد که قسمتی از ناکارایی تولید، به دلیل ضعف دانش و مهارت شاغلان واحدهای گاوداری و قسمتی دیگر مربوط به عدم استفاده از تجهیزات روز مورد استفاده در دامپروری ها می باشد و این مسئله به کاهش کمیت و کیفیت محصولات تولیدی این زیر بخش منجر شده است.

انواع شیردوش های صنعتی : شیردوش تجهیزاتی است که عملیات شیردوشی دام را به صورت اتوماتیک انجام می دهد و تنها وظیفه کاربر شستشوی پستان ها و تجهیزات و نصب دستگاه و جداسازی دستگاه در انتهای کار می باشد.

شیردوش های ثابت : دستگاه های ثابت در ۴ گروه ذیل قابل نصب می باشند که هر کدام می تواند به صورت ۴ واحدی، ۶ واحدی، ۸ واحدی، ۱۲ واحدی و ۲۴ واحدی نصب گردند. دستگاه خطی : این نوع دستگاه ثابت با عملکرد بسیار ساده می باشد که شیر هر دو واحد وارد یک بیدون می شود و مشخصات فنی و عملکردی مانند دستگاههای سیار را دارا می باشد که در این نوع دستگاه شیر تمام واحدها وارد یک مخزن ۳۰۰ لیتری می گردد.

دستگاه نیمه خودکار : در این دستگاه پس از دوشش، شیر تمام واحدها به صورت اتوماتیک توسط لوله های انتقال شیر استیل به یک ریسیور شیشه ای یا استیل وارد می شود و از آنجا توسط پمپ شیر (milk pomp) به شیر سرد کن انتقال می یابد. این دستگاه مجهز به جترهای شستشو بوده و پس از دوشش، دستگاه به صورت خودکار شستشو می گردد. قطعات استفاده شده در این دستگاه شامل خرچنگی CC300 استیل، پولساتور برقی، کاپ تمام استیل، ریسیور شیشه ای (یا ریسیوراستیل)، لاینر خارجی، لوله های انتقال شیر و شستشو استیل، جتر شستشو (optiflow)، پمپ شیر استیل، پمپ وکیوم، الکتروموتور، شلنگها p.v.c خوراکی، وان شستشو استیل می باشد. این دستگاه می تواند با پولساتور ماساژوری که قادر به ماساژ قبل و بعد از دوشش می باشد نصب گردد.

دستگاه نیمه خودکار با رکوردر :

تمام مشخصات این دستگاه مانند دستگاه نیمه خودکار می باشد و با این تفاوت که این دستگاه توسط شیشه رکوردر یا میلکومتر قادر به اندازه گیری رکورد هر واحد دوشنده می باشد.

خلاصه طرح :

نام محصول : شیردوش های صنعتی

ظرفیت پیشنهادی سالانه طرح : ۵۰۰۰ دستگاه

موارد کاربرد محصول : برای دوشیدن شیر گاو

میزان تولید داخلی : ۳۱۰۰۰ دستگاه

میانگین واردات دو سال گذشته : ۳۱۱۲ دستگاه

میزان مصرف سالانه کشور : ۲۶۱۴۵ دستگاه

میزان کمبود یا مازاد تا پایان برنامه چهارم : ۳۱۵۸۰ دستگاه

اسامی مواد اولیه عمده : ورق استیل ضد زنگ

میزان مصرف سالیانه مواد اصلی : ۳۸۷ تن

اشتغال زایی (نفر) : ۴۰ نفر

زمین مورد نیاز (m2) : 3000

زیربنا :

– اداری (m2) : 60

– تولیدی (m2) : 600

– انبار (m2) : 200

میزان مصرف سالانه یوتیلیتی :

– آب (m3) : 3212

– برق (kw) : 500

– گاز (m3) : 10000

سرمایه گذاری ثابت طرح :

– ارزی (یورو) : ۷۸۵۷۱

– ریالی (میلیون ریال) : ۷۰۴۰

– مجموع (میلیون ریال) : ۸۱۵۰

در صورت کمبود محصول محل پیشنهادی اجرای طرح : آذربایجان غربی و شرقی، گلستان، مازندران

 


قیمت فایل : ۳۰۰۰ تومان – فرمت : pdf (غیرقابل ویرایش) – صفحات : ۵۵

  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد می کنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRaR میباشد.
۳,۰۰۰ تومان – خرید


دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.