no-img
استار پروژه

طرح توجیهی تولید روغن های صنعتی پایه | استار پروژه


استار پروژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

PDF
طرح توجیهی تولید روغن های صنعتی پایه
pdf
می 30, 2019
568 کیلوبایت
53 صفحه (pdf)
۳,۰۰۰ تومان
۳,۰۰۰ تومان – خرید

طرح توجیهی تولید روغن های صنعتی پایه


طرح توجیهی تولید روغن های صنعتی پایه

در قالب فرمت پی دی اف (PDF) غیر قابل ویرایش

 

قسمتی از متن طرح توجیهی :

محصول مورد مطالعه طرح حاضر روغن های صنعتی پایه می باشد. روغن پایه تولیدی از طریق بازیافت و تصفیه مجدد روغن های کارکرده با احراز شرایط ویژه و تطابق فاکتورهای تعیین شده در آزمون های کنترل کیفیت استاندارد بسته به سطوح کیفیت استاندارد محصولات تولیدی از نظر ویژگی های کاربردی و عمر مفید کارکرد و طبقه بندی SAE از نظر ویسکوزیته (گرانوری) با انواع پلیمرهای بهبود دهنده ویسکوزیته و اندیس ویسکوزیته و مواد افزودنی شیمیای مناسب با درصدهای مشخص و متناسب با محصول تولیدی مخلوط شده و پس از کسب موفقیت در گذراندن آزمون های کنترل کیفیت در آزمایشگاه که حاکی از مطابقت ویژگی های محصول تولیدی با ویژگی تعیین شده در سطح مختلف استاندارد است به واحد بسته بندی منتقل مظروف می گردد. روغن های پایه که حاصل بازیافت روغن های کارکرده می باشد به روش غیر اسیدی تولید می شود و خواص شیمیایی و فیزیکی کاملا متفاوتی با روغن های بازیافتی دیگر دارد.

نام محصول نهائی این طرح “روغن پایه صنعتی ” است. روغن پایه که محصول اصلی در خط فرآینده پالایش و تصفیه مجدد روغن های کارکرده می باشد. پس از اختلاط و افزایش مواد افزرودنی مناسب، ویژگی هائی همانند ضدخوردگی، ضد اکسیداسیون، ضدزنگ، ضد افسردگی و ضد کف و سهولت جدا شدن از آب و همچنین عدم آسیب رسانی به قطعات آببندی شده و سرشیلنگ ها و واشرها بدست می آورد.

روغن هایی پایه ای که از پالایش نفت خام بدست می آید ویژگی های لازم برای استفاده در صنعت و یا خودرو را بطور کامل ندارد. از اینرو موادی به آن افزوده می شود تا بتوان ویژگی های مورد نیاز برای استفاده خاص در صنعت و موتور را دارا شود. به این منظور به روغن های پایه مواد افزودنی اضافه می شود که بهبود دهنده مشخصات مختلف روغن ها برای کاربردهای مورد نظر می باشد.

خلاصه طرح :

نام محصول : روغن های صنعتی پایه

ظرفیت پیشنهادی طرح : ۶۰۰۰ تن در سال

موارد کاربرد : جهت روان کاری، آب بندی، جلوگیری از خوردگی، زنگزدی، فرسودگی، اکسید اسیون و …

مواد اولیه مصرفی عمده : برش های مختلف روغن پایه تصفیه اول، روغن پایه تصفیه مجدد استاندارد، اسید استیک ۶۵% ، حلال معدنی، کربنات کلسیم ۸۴%، سودکاستیک مایع، خاک رنگیر فعال بنتونیت، پارچه فیلتر کتانی، کوپلیمر بهبود دهنده گرانروی، مواد افزودنی پکیج روغن صنعتی، افزودنی بوستر ZDDP، چربی حیوانی اسید چرب

کمبود محصول (پایان برنامه چهارم) : ۲ میلیون تن

اشتغال زائی (نفر) : ۳۲ نفر

زمین مورد نیاز (متر مربع) : ۴۰۰۰ متر مربع

زیربنا :

– اداری (مترمربع) : ۱۰۰ متر مربع

– تولیدی (مترمربع) : ۸۰۰ متر مربع

– انبار (مترمربع) : ۲۰۰ متر مربع

– تاسیسات و سایر (مترمربع) : ۱۰۰ متر مربع

میزان مصرف سالانه مواد اولیه اصلی : به ترتیب ۱۲۰۰ تن، ۲۰۰۰ تن، ۸ تن، ۳۰ تن، ۱۰ تن، ۱۰ تن، ۱ تن، ۲ تن، ۱۰ تن، ۵ تن، ۵۰ تن، ۷ تن، ۸۰ تن، ۲۰ تن

سرمایه گذاری ثابت :

– ارزی (یورو) : –

– ریالی (هزار ریال) : ۶۷۵۰۳۷۵

– مجموع (هزار ریال) : ۱۰۳۵۰۳۷۵

محل پیشنهادی اجرای طرح : تهران، اصفهان، خوزستان و کرمانشاه

 


قیمت فایل : ۳۰۰۰ تومان – فرمت : pdf (غیرقابل ویرایش) – صفحات : ۵۳

  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد می کنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRaR میباشد.


دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *