no-img
استار پروژه

طرح توجیهی تولید رشته آشی و پلویی – استار پروژه


استار پروژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

DOC
طرح توجیهی تولید رشته آشی و پلویی
doc
سپتامبر 14, 2016
21 کیلوبایت
15 صفحه (word)
۲,۰۰۰ تومان
۲,۰۰۰ تومان – خرید

طرح توجیهی تولید رشته آشی و پلویی


طرح توجیهی تولید رشته آشی و پلویی با ظرفیت 360 تن در سال

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش


reshte ashi va poloyi

طرح توجیهی تولید رشته آشی و پلویی

Ashi field production plan and Polowi

توضیحی مختصر :

پديده پويايی در يک جامعه، گذشته از تاثير در ساختارهای ديگر زندگی از قبيل روابط اجتماعی، مسكن، بهداشت، آموزش و غيره، كم و بيش در نوع و مواد مصرفی آن جامعه نيز تاثير مستقيم داشته و بسته به وضعيت اقتصاد جامعه در اغلب جوامع دگرگونی های كاملا مشخص، در وضع و نوع تغذيه به وجود آورده است. لذا همين مساله باعث شده است كه اقشار مختلف جامعه در ميان غذاهای متنوع دست به انتخاب زده و نوع مواد مصرفی را با در نظر گرفتن دو فاكتور اساسی يعنی مطلوبيت فرهنگی و امكانات اقتصادی در برنامه غذايی خود قرار دهند. در اين ميان يكی از انواع غذاهايی كه با توجه به معيارهای مورد اشاره مورد توجه اقشار مختلف مردم قرار گرفته است انواع رشته های آش و پلويی مي باشد كه گذشته از ظاهر مطلوب و تطابق با تحولات فرهنگی از جنبه اقتصادی نيز مقرون به صرفه است. زيرا ماده اوليه آن، گندم، خوراک اصلی و دائمی ما را تشكيل می دهد و اين در شرايطی است كه تعدادی از استانهای كشور، رشته مورد نياز خود را از ساير استانها تامين می كنند. لذا اين امر لزوم تشكيل چنين كارخانجاتی را در مناطقی از كشور كه مصرف بيشتری دارند را نشان می دهد.
روش تولـيد :
ابتدا آرد را به صورت خمير درآورده كه اين عمل در دستگاه خميركن انجام می گيرد. سپس خمير ساخته شده وارد دستگاه خمير پهن كن می شود، سپس خمير پهن شده برش داده می شود و بعد از آن وارد اطاق خشک كن می شود تا عمل خشک كردن انجام بگيرد. سپس محصول آماده شده بسته بندی شده و آماده عرضه به بازار خواهد بود. با توجه به مصرف بالای انواع رشته های خوراكی در ايران، توجيه اقتصادی اجرای اين طرح مناسب بوده ضمن اينكه با اجرای اين طرح، میتوان بستر مناسبی را برای اشتغال نيروهای ماهر و نيمه ماهر فراهم آورد كه با توجه به ماهيت صنايع غذايی بانوان می توانند سهم بسزايی در آن داشته باشند.

خلاصه طرح :

موضوع طرح : توليد رشته آشی و پلويی
ظرفيت : 360 تن در سال
محل اجرای طرح : قابل اجرا در سراسر كشور
سرمايه گذاری كـل : 876 ميليون ريال
سهم آورده متقاضی : 88 ميليون ريال
سهم تسهيلات : 785 ميليون ريال
دوره بازگشـت سرمايه : 19 ماه
اشتغالزايی : نه نفر

 


قیمت فایل : 2000 تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : 15

  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد می کنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRaR میباشد.
۲,۰۰۰ تومان – خرید


دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.