no-img
استار پروژه

طرح توجیهی تولید دستگاه های نوآور آتش نشانی – استار پروژه


استار پروژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

PDF
طرح توجیهی تولید دستگاه های نوآور آتش نشانی
pdf
سپتامبر 18, 2019
1 مگابایت
54 صفحه (pdf)
۲,۰۰۰ تومان
۲,۰۰۰ تومان – خرید

طرح توجیهی تولید دستگاه های نوآور آتش نشانی


طرح توجیهی تولید دستگاه های نوآور آتش نشانی

در قالب فرمت پی دی اف (PDF) غیر قابل ویرایش

 

قسمتی از متن طرح توجیهی :

محصول مورد نظر طرح حاضر، دستگاههای نوآور آتش نشانی می باشد که برای اطفاء حریق مورد استفاده قرار میگیرد. کلیه آتش سوزی ها (به استثنای انفجارات) در مراحل اولیه کوچک و محدود می باشند و با گذشت زمان گسترش پیدا کرده و با آتش سوزی های مهیب و صدمات و زیانهای شدید مالی و جانی منتهی می گردد. کانونهای بروز آتش سوزی در همه جا هست و محل و زمان مشخص برای بروز اینگونه آتش سوزی ها وجود ندارد. آتش سوزی ممکن است در طبقه ی سی ام یک ساختمان یا زیر زمین یک فروشگاه، در کابین یک هواپیمای یا موتورخانه یک کشتی اقیانوس پیما، در یک معدن زغال سنگ یا قلب یک جنگل وسیع، در دهانه یک چاه نفت یا در برج تفکیک یک پالایشگاه، در یک ساختمان عمومی و یا پانسیون کودکان و غیره بوقوع بپیوندد. در کلیه این مکانها نمی توان یک آتش نشان حرفه ای و دستگاههای موتورریزه و یا سیستم های گران قیمت اطفاء حریق قرار داد و آتش سوزی ها در مراحل اولیه به اینگونه دفاع و مبارزه احتیاج ندارد لزوم وسائل دستی آتش محتوی مواد خاموش کننده مختلف برای نصب و آماده بودن در محلول های احتمال بروز حریق امری اجتناب ناپذیر است. امروزه صدها کارخانه سازنده در دنیا با نامهای مختلف و استانداردهای متفاوت اقدام به ساختن این وسائل کرده و هر از چندگاه نوعی جدیدتر با قدرت بیشتر به بازار عرضه می کنند. دستگاه ها و وسائل دستی اطفاء حریق در انواع مختلف و اندازه های متفاوت به منظور مبارزه با آتش سوزی های مختلف در مراحل اولیه طراحی و ساخته شده اند که از نظر حجم و وزن در حداقل ممکنه بوده و به آسانی قابل حمل و با سرعت برای مبارزه با آتش سوزی ها قابل استفاده می باشند. منظور مبارزه با آتش سوزی های بزرگ تعدادی از این کپسولهای شیمیایی در اندازه های بزرگتر یافت می شوند که به منظور سهولت حمل و نقل روی شاسی های مجهز به چرخ نصب شده اند که به آسانی میتوان آنها را از محلی به محل دیگر جا به جا کرد یا اینکه این دستگاه ها را با یک وسیله نقلیه یدک کرده و به محل منتقل نمود اینگونه دستگاه ها معمولا دارای شیلنگ های طویل و کافی بوده که لزومی برای انتقال دستگاه به نزدیک حریق پیش نمی آید و معمولا امتیازات مثبت و منفی این وسائل با کپسولهای دستی مشابه است.

خلاصه طرح :

نام محصول : ایجاد واحد تولید دستگاه های نوآور آتش نشانی

ویژگی محصول یا طرح : توسعه تولید تجهیزات مدرن آتش نشانی

ظرفیت پیشنهادی طرح : ۵۰۰۰۰ دستگاه

موارد کاربرد : اطفاء حریق

مواد اولیه اصلی : مواد پلاستیکی،قطعات الکترونیکی، گاز کربنیک، پودر اطفاء حریق

محل تامین مواد اولیه : داخل کشور

کمبود محصول در سال ۱۳۹۵ : ۵۵۷۰۳۱ دستگاه

اشتغال زایی : ۲۲ نفر

زمین مورد نیاز : ۲۰۰۰ متر مربع

زیربنا :

– تولیدی (مترمربع) : ۷۰۰

– اداری و سایر (مترمربع) : ۱۶۰

– انبار (مترمربع) : ۲۰۰

میزان مصرف سالانه یوتولیتی :

– آب (مترمکعب) : ۱۰۰۰

– برق (کیلووات) : ۳۰۰

– گاز (مترمکعب) : ۱۰۰۰۰۰

سرمایه ثابت :

– ارزی (دلار) : ۰

– ریالی (میلیون ریال) : ۷۱۵۰

– مجموع (میلیون ریال) : ۷۱۵۰

سرمایه در گردش (میلیون ریال) : ۱۱۵۶

میزان واردات محصول مشابه در سه سال گذشته (میلیون ریال) : ۰

پیش بینی صادرات محصول سالانه (میلیون ریال) : –

نقطه سربسر تقریبی : ۳۰٫۳ درصد

پیشنهاد محل اجرای طرح : کلیه استان های کشور ولی استان های صنعتی کشور مانند تهران، اصفهان، سمنان، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی، مرکزی و قزوین از اولویت برخوردار می باشد.

 


قیمت فایل : ۲۰۰۰ تومان – فرمت : pdf (غیرقابل ویرایش) – صفحات : ۵۴

  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد می کنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRaR میباشد.
۲,۰۰۰ تومان – خرید


دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.