no-img
استار پروژه

طرح توجیهی تولید دستمال کاغذی | استار پروژه


استار پروژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

DOC
طرح توجیهی تولید دستمال کاغذی
doc
آوریل 4, 2017
43 کیلوبایت
16 صفحه (word)
۴,۰۰۰ تومان
۴,۰۰۰ تومان – خرید

طرح توجیهی تولید دستمال کاغذی


طرح توجیهی تولید دستمال کاغذی با ظرفیت 1000 تن در سال

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش


طرح توجیهی تولید دستمال کاغذی

طرح توجیهی تولید دستمال کاغذی

Plan production of paper napkins

توضیحی مختصر :

مقدمه :
تنها در چند دهه قبل در كشورها نامی از دستمال كاغذی نبود مردم نيز ضرورت آن را احساس نمی كردند . دستمال های پارچه ای با نقش و نگارهای مختلف، گلدوزی شده ، ساده و … از ضروريات جيب مردان و كيف بانوان بود كه هر چند روز يک بار آن را می شستند و هر چند ماه يک بار آن را تعويض می كردند ليكن با پيدايش پديده جديدی بنام دستمال كاغذی كه يک بار مصرف ،نرم بهداشتی و سبک وزن بود ناگهان الگوی مصرف تغيير كرد و اين محصول جديد با سرعت باور نكردنی راه  خود را به داخل خانه ها ، ادارت ، دفاتر كار و ديگر جاها باز نمود و در بسته بندی های كوچک و بزرگ و جيبی و روميزی و حوله ای به فراخور هر نوع مصرف عرضه و روانه بازار كار گرديد. اگر چه دستمال كاغذی كالايی صرفا مصرفی است ليكن نبايد به اهميت آن در حفظ بهداشت عمومی بی توجه بود و نقش آن در سهولت انجام نظافتهای فردی و رفع نيازهای روزمره شايان توجه است .
فرآيند توليد :
مواد مصرفی طرح خمير كاغذ بوده كه توسط كارخانه های توليد كاغذ به كاغذ مخصوص توليد دستمال تبديل ميشود قبلا ورق كاغذ اين صنعت از خارج كشور تامين ميگرديد ولی در حال حاضر با احداث كارخانه هايی در سطح كشور از ساقه های نيشكر جهت توليد اين نوع كاغذ استفاده می كنند نيازی به ورود كاغذ دستمال نمی باشد. جهت توليد دستمال به اين شكل عمل می شود كه ابتدا دورول بزرگ تيشو روی رول گير دستگاه سوار می شود و نورا تيشو وارد ماشين گرديده پس از گذشتن از بين دو غلطک پلاستيكی بهم چسبيده و نوار دو لايه ای را فراهم می نمايد عرض اين لايه توسط تيغه ای دوار از وسط به دو نيم می شود. با توجه به طول و عرض مشخص هر دستمال كه برش آن به صورت طولی انجام می پذيرد و نوار به صورت زيگزاگ روی هم تازده می شود و وزنه ای دستمالها را به صورت فشرده روی هم در می آورد كه قبل از اين عمل در هر سيكل تيغه ای مخصوص ضربه ای به دستمال وارد می سازد كه امكان جدا كردن آن سهل تر انجام گيرد. در مورد توليد دستمال حوله ای نيز كاربدين صورت انجام می پذيرد كه يک يا دو و گاهی سه رول بزرگ روی دستگاه سوار شده و پس از گذشتن از غلطک ها بهم چسبيده می شود و سپس به عرض دلخواه برش زده می شود اين سيستم دستمال از غلطک آج زنی عبور كرده و آج دار ميشود و سپس در فواصل معين پر فراژ می گردد آنگاه روی دوكهای مقوائی كه روی محور پيچش ماشين قرار می گيرد و پس از تعيين حد معين برش زده می شود. دستمال ها به شكل های مختلف بسته بندی شده و آماده فروش می گردد .

خلاصه طرح :

موضع طرح : تولید انواع دستمال کاغذی

نوع تولیدات و ظرفیت : انواع دستمال کاغذی با ظرفیت 1000 تن

تعداد شاغلین : 25 نفر

مشخصات سرمایه گذاری طرح (ارقام به میلیون ریال)

سرمایه گذاری کل طرح : 4657

سرمایه گذاری ثابت : 3200

سرمایه در گردش : 1127

درآمد سالیانه : –

سود ویژه : –

دوره بازگشت سرمایه : 39 ماه

نرخ بازدهی سرمایه : 31%

 


قیمت فایل : 4000 تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : 16

  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد می کنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRaR میباشد.
۴,۰۰۰ تومان – خرید


دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *