no-img
استار پروژه

طرح توجیهی تولید جوراب زنانه – استار پروژه


استار پروژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

PDF
طرح توجیهی تولید جوراب زنانه
pdf
می 1, 2018
60 کیلوبایت
15 صفحه (PDF)
۲,۰۰۰ تومان
۲,۰۰۰ تومان – خرید

طرح توجیهی تولید جوراب زنانه


طرح توجیهی تولید جوراب زنانه به ظرفیت 1260000 جفت در سال

در قالب فرمت پی دی اف (pdf) غیرقابل ویرایش


طرح توجیهی تولید جوراب زنانه

طرح توجیهی تولید جوراب زنانه

Proof of the production of stockings

پوشاک که یکی از نیازهای اساسی انسان محسوب می گردد، همواره فکر بشر را به خود معطوف داشته است. این نیاز که در ابتدا تنها به منظور حفظ بدن از گزند گرما و سرما و جانوران و سایر آدمیان به کار می آمد، رفته رفته جایگاه در خور توجهی یافت و تنوع و تغییرات زیادی را تجربه کرد. چنانکه انواع و اقسام پوشاک با کاربرد های مختلف و برای پوشش اندام مختلف ایجاد شد.

یکی از انواع پوشاک مورد استفاده ، جوراب است. این پوشش که برای محافظت از پا بکار می آید دارای انواع گوناگونی است که تحت تاثیر شرایط جوی ، فرهنگ و آداب هر جامعه مورد استفاده قرار می گیرد.

به دنبال وقوع انقلاب صنعتی، صنعت نساجی دستخوش تحول اساسی شده و تکنولوژی نوین منجر به ارتقای ظرفیت و توان بهره برداری از این صنعت شد. در این راستا ماشین آلات جوراب بافی نیز هر روز شاهد تغییرات چشمگیری بوده و در سالهای اخیر ماشین آلات مجهز به مغز های الکترونیکی پیشرفته جهت بافت انواع جورابها در اندازه و رنگهای و طرح های متنوع بکار گرفته شد. به منظور تولید جوراب در این طرح ابتدا دوکهای نخ در ماشین بافندگی قرار می گیرند و پس از بافته شدن به صورت استوانه هایی با اندازه معین بریده شده و از ماشین خارج می شود. در مرحله بعد با استفاده از چرخ خیاطی عملیات پنجه دوزی انجام می شود. سپس محصولات با رنگ انتخابی رنگ آمیزی شده و روی قالبهای المنتی کشیده می شوند تا به شکل نهایی خود برسند. در ادامه و پس از کنترل کیفی، محصولات بسته بندی شده و با الصاق مارک تجاری راهی انبار می شوند.

 


قیمت فایل : 2000 تومان – فرمت : pdf (غیرقابل ویرایش) – صفحات : 15

  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد می کنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRaR میباشد.
۲,۰۰۰ تومان – خرید


دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.