no-img
استار پروژه

طرح توجیهی بسته بندی عسل با ظرفیت 240 تن در سال | استار پروژه


استار پروژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

DOC
طرح توجیهی بسته بندی عسل با ظرفیت 240 تن در سال
doc
آگوست 31, 2016
23 کیلوبایت
13 صفحه (word)
۲,۰۰۰ تومان
۲,۰۰۰ تومان – خرید

طرح توجیهی بسته بندی عسل با ظرفیت 240 تن در سال


طرح توجیهی بسته بندی عسل با ظرفیت 240 تن در سال

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش


bastebandi asal240 ton

بسته بندی عسل

Plan Package Honey

توضیحی مختصر :

عسل حاوی بيش از هفتاد ماده مفيد برای بدن انسان است. اساسا عسل از گلوكز، فروكتوز و منو ساكاريد ها ساخته شده است. همچنين عسل دارای آنزيم های مفيدی از جمله آميلاز، سوكراز، كاتالاز، پراكسيداز و ليپاز بوده و در رده بندی غذاهای سرشار از آنزيمها مقام نخست را به خود اختصاص داده است. ضمن اينكه مواد معدنی مختلفی مانند كلسيم، سديم، پتاسيم، منيزيم، آهن، كلر، فسفر، گوگرد و يد نيز در عسل يافت می شوند.
عسل به عنوان يک ماده كامل غذايی همچنين دارای انواع ويتامين ها (B1,B2,B3,B5,B6,C,E,K)، اسيدهای آلی ( اسيد ماليک، وينيک، سيتريک، لاكتيک و اگزاليک ) و پروتئين‌ها بوده و می تواند 315 تا 335 كيلوكالری انرژی ( به ازای هر يكصد گرم ) توليد نمايد. از ديگر سو عسل دارای خواص درمانی، ضد عفونی كنندگی و حفاظت از مواد آلی در مقابل تجزيه و فساد می باشد. ابن سينا دانشمند بزرگ ايران در كتاب قانون، در مورد معجون فلاسفه ( تهيه شده با عسل ) می نويسد :« … در هنگام زياد شدن بلغم، اندرون را تقويت، نيرو را زياد، اشتها را باز می كند، عسل ، خوراكی است كه جوانی را جاويدان می سازد، حافظه را نيرو می بخشد و گذشته را در خاطره زنده مي‌كند، انديشه را پاک و زبان را می گشايد.»
كليه موارد مطروحه، اهميت استفاده از عسل به عنوان يک ماده غذايی مقوی و همچنين دارويی طبيعی را خاطرنشان می سازند. از ديگر سو با عنايت به رشد جمعيت و تنوع محصولات توليدی و بالا رفتن سطح رقابت در زمينه عرضه انواع محصولات غذايی، بهبود مستمر كيفيت محصولات و ايجاد تنوع در عرضه مناسب تر، از مواردی هستند كه بايستی هر چه بيشتر مد نظر قرار گيرند. رعايت اين موارد می تواند منجر به دسترسی آسان و ارزان مصرف كنندگان به مواد غذايی شود. طرح حاضر نيز با مد نظر داشتن « فرآوری و بسته بندی عسل در ظروف شيشه ای نيم پوندی و ظروف يکبار مصرف از جنس پلی پروپيلن يا پلی استايرن » سعی در حصول به هدف فوق را دارد.
ضمن اينكه با اجرای اين طرح، می توان بستر مناسبی را برای اشتغال نيروهای ماهر و نيمه ماهر فراهم آورد كه با توجه به ماهيت صنايع غذايی بانوان می توانند سهم بسزايی در آن داشته باشند.

خلاصه طرح :

موضوع طرح : بسته بندی عسل به ظرفيت 240 تن در سال
محل اجرای طرح : قابل اجرا در سراسر كشور
سرمايه گذاری كـل: 3/1714 ميليون ريال
سهم آورده متقاضی : 3/174 ميليون ريال
سهم تسهيلات : 1540 ميليون ريال
دوره بازگشـت سرمايه : 17 ماه

 


قیمت فایل : 2000 تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : 13

  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد می کنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRaR میباشد.
۲,۰۰۰ تومان – خرید


دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *