no-img
استار پروژه

طرح توجیهی آموزشگاه علوم رایانه – استار پروژه


استار پروژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

DOC
طرح توجیهی آموزشگاه علوم رایانه
doc
سپتامبر 21, 2016
22 کیلوبایت
12 صفحه (word)
۲,۰۰۰ تومان
۲,۰۰۰ تومان – خرید

طرح توجیهی آموزشگاه علوم رایانه


طرح توجیهی آموزشگاه علوم رایانه با ظرفیت 2496 هنرجو در سال

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش


amozeshgahe olom rayane

طرح توجیهی آموزشگاه علوم رایانه

School of Computer Science Plan

توضیحی مختصر :

افزايش روزافزون كاربرد رايانه در عصر حاضر، منجر به ورود آن به حريم زندگی روزمره افراد شده است. چنانكه امروزه بكارگيری كامپيوتر در زندگی عادی تنها معطوف به زمانی نيست كه صرف كار با يک دستگاه رايانه شخصی می شود بلكه با استفاده از هر يک از وسايل الكترونيكی منزل يا محل كار يا حتی رانندگی با خودرو، مشغول بكارگرفتن يک يا چند پردازنده هستيم.
با توجه به اين مطالب اهميت فراگيری صحيح علوم رايانه و شيوه بكارگيری اين وسيله بيش از پيش فزونی يافته و به تبع آن آموزش علمی و كاربردی اين علوم نيز مورد اقبال قابل توجهی واقع می گردد. از سوی ديگر افراد جويای كار در حال حاضر بطور فزاينده ای مواجه با فرصتهای شغلی ای هستند كه مستلزم تسلط و يا حداقل آشنايی با كاربرد كامپيوتر است. اهميت اين مطلب با در نظر داشتن تركيب سنی جوان جمعيت كشور و نياز اين افراد برای فراگيری نحوه كار با رايانه بمنظور جذب در بازار كار مشخص می شود. با توجه به كليه اين موارد ملاحظه می شود مراكز آموزشی علوم رايانه كه بتوانند اين نياز شهروندان را برآورده سازند مورد توجه افراد جامعه بوده و علاوه بر انجام فعاليت های آموزشی خواهند توانست سود قابل توجهی را عايد صاحبان خود سازند. ضمن اينكه با ايجاد فرصتهای شغلی مناسب برای فارغ‌ التحصيلان دانشگاهها در رشته های علوم مهندسی، بخصوص بانوان سهم بسزايی در رفع معضل بيكاری اين قشر ايفا می نمايند.

خلاصه طرح :

موضوع طرح : خدمات آموزشی در زمينه علوم رايانه
محل اجرای طرح : قابل اجرا در سراسر كشور
سرمايه گذاری كـل : 61/467 ميليون ريال
سهم آورده متقاضی : 61/47 ميليون ريال
سهم تسهيلات : 420 ميليون ريال
دوره بازگشـت سرمايه : 5/1 سال

 


قیمت فایل : 2000 تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : 12

  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد می کنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRaR میباشد.
۲,۰۰۰ تومان – خرید


دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.