no-img
استار پروژه

دانلود گزارش کارآموزی در آموزشگاه کامپیوتر | استار پروژه


استار پروژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

DOC
دانلود گزارش کارآموزی در آموزشگاه کامپیوتر
doc
آگوست 9, 2017
83 کیلوبایت
46 صفحه (word)

دانلود گزارش کارآموزی در آموزشگاه کامپیوتر


دانلود رایگان گزارش کارآموزی در آموزشگاه کامپیوتر

تمامی حقوق این فایل مربوط به ناشر آن می باشد.

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش


دانلود گزارش کارآموزی در آموزشگاه کامپیوتر

دانلود گزارش کارآموزی در آموزشگاه کامپیوتر

Download the internship report at the computer school

قسمتی از گزارش کارآموزی :

هدف از گذراندن اين دوره آشنايي با موسسات و آموزشگاه هاي آزاد زير نظر سازمان فني و حرفه اي کشور وابسته به وزارت کار و امور اجتماعي ، خدمات قابل ارائه توسط اين موسسات ، نحوه جذب کارآموز ، برگزاري دوره و دوره هاي قابل ارائه توسط اين موسسات و همچنين آشنايي با محيط هاي آموزشي و نرم افزارهايي که احياناً در اين موسسات مورد استفاده قرار مي گيرند ، مي باشد.

آموزشگاه هاي آزاد وابسته به فني و حرفه اي يکي از مهمترين متوليان آموزش نيروي انساني فني مي باشد که امروزه نقش بسزايي در آموزش نيروي انساني متخصص جهت ورود به بازار کار و اشتغال زايي ايفا مي کند .
اين موسسات با استفاده از سرمايه گذاري بخش خصوصي و نظارت سازمان آموزش فني و حرفه اي در دو بخش آزاد و کاردانش مشغول به فعاليت مي باشد که پس از برگزاري آزمون مدارک توسط سازمان آموزش فني و حرفه اي صادر و به کارآموز ارائه مي گردد .
لازم به ذکر است جهت ارتباط بين آموزشگاه ها و سازمان فني و حرفه اي نياز به يک نرم افزار يا فرم هايي جهت آزمون و معرفي کارآموز بصورت دستي مي باشد که امروزه با توجه به مکانيزه شدن کليه مراحل معرفي و آزمون کارآموز از طريق نرم افزار احساس نياز مي شود که تا تمامي اين مراحل بصورت مکانيزه انجام و قابل ارائه باشد . با توجه به اينکه نمونه اي از اين نرم افزار توسط متخصصين ارائه گرديده است ولي متاسفانه نرم افزارهاي ارائه شده هيچگونه ارث بري را از يک نرم افزار پويا و مهندسي شامل نمي باشد . بنابراين به عقيده اينجانب نياز احساس شد تا نرم افزاري ارائه گردد که تمام اصول مهندسي را رعايت و مشکلات موجود در نرم افزارهاي قبلي برطرف نمايد.

تعریف کامپیوتر : کامپیوتر دستگاهی است که از اجزای الکترونیکی و الکترومکانیکی تشکیل شده است و بر اساس دستورالعملهایی که دریافت می کند ، کارها و عملیات گوناگونی را انجام می دهد .
آشنایی با مزایای کامپیوتر : یک کامپیوتر از نظر عملکرد شبیه انسان است در هنگام حل یک مسئله ، ابتدا انسان از طریق گوش ، چشم یا حواس پنجگانه (بخش ورودی) صورت مسئله را دریافت می کند ، سپس صورت مسئله توسط مغز تجزیه و تحلیل شده (بخش پردازش) و پاسخ نیز همین فرآیند صورت می گیرد بطوری که از طریق بخشهای ورودی مانند صفحه کلید یا ماوس داده ها وارد می شوند و در بخش پردازش ، عملیات پردازش صورت گرفته و از طریق بخش خروجی نیز اطلاعات به صورتهای مختلف ارائه می گردد .
مزیت سرعت (Speed) : کامپیوتر در مقایسه با انسان می تواند کارها را بسیار سریع تر انجام دهد بطور مثال فرض کنید که می خواهید حقوق و دستمزد یک اداره را که تعداد کارکنان آن صد نفر می باشد محاسبه کنید . برای انجام این کار بصورت دستی 4 الی 5 روز زمان نیاز است ، اما همین کار را کامپیوتر می تواند در عرض چند دقیقه انجام دهد.
مزیت اطمینان (Reliability) : کامپیوترها بر خلاف انسانها می توانند کارهای مختلف و با حجم زیاد اطلاعاتی را با سرعت بالا ، دقت کافی و صحیح انجام دهند و هیچ وقت خسته نمی شوند ، احساس نارضایتی نمی کنند و می توانند در شرایط کاری گوناگون و در زمانهای طولانی کار کنند. کامپیوترها توانستند از بدو ایجاد، کارهای مختلفی که به آنها داده شده ، انجام دهند، بنابراین در سپردن کارهای جدید به آنها احتیاط نمی کنیم. این عمل ناشی از اطمینان ما به کامپیوترها می باشد. به عبارت دیگر واگذاری عملیات و وظایف مختلف به کامپیوتر ، میزان قابلیت اطمینان ما را به کامپیوترها نشان می دهد .

فهرست مطالب :

  • فصل اول : معرفی محل کارآموزی
  • فصل دوم : آشنایی با مبانی کامپیوتر
  • فصل سوم : توانایی راه اندازی کامپیوترو کار با سیستم عامل DOS
  • فصل چهارم : توانایی کار در محیط Windows
  • فصل پنجم : آشنایی با محیط  Word
  • فصل ششم : آشنایی با محیط Excel
  • فصل هفتم : آشنایی با محیط Access
  • فصل هشتم : آشنایی با محیط Power point
  • فصل نهم :توانایی کار با ویروس یاب ها
  • فصل دهم : توانایی برقراری ارتباط با اینترنت

 دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *