no-img
استار پروژه

پاورپوینت شبكه هاي فعاليت – ACTIVITY NETWORKS


استار پروژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

PPT
پاورپوینت شبکه های فعالیت – ACTIVITY NETWORKS
ppt
بهمن ۲۴, ۱۳۹۶
291 کیلوبایت
102 صفحه (powerpoint)
۵,۰۰۰ تومان
۵,۰۰۰ تومان – خرید

پاورپوینت شبکه های فعالیت – ACTIVITY NETWORKS


پاورپوینت شبکه های فعالیت – ACTIVITY NETWORKS

در قالب فرمت پاورپوینت (powerpoint) قابل ویرایش


پاورپوینت شبکه های فعالیت - ACTIVITY NETWORKS

پاورپوینت شبکه های فعالیت – ACTIVITY NETWORKS

قسمتی از متن پاورپوینت شبکه های فعالیت :

شبکه فعالیت روی راس(AOV) :این شبکه در واقع یک گراف جهتدار مانند G می باشد که راس های آن نمایانگر فعالیت ها و یالهای آن نمایانگر ارتباطات بین فعالیت ها می باشد. راس i در یک شبکه AOV از گراف G راسی قبل از راس j خواهد بود اگر وتنها اگر مسیر جهتداری از راس i به راس j وجود داشته باشد. راس i در یک شبکه AOV بلافاصله قبل از راس j است اگر و تنها اگر(i, j) یالی در G باشد.

رابطه ی ترتیبی تعریف شده توسط پیش نیازهای درسی یک رابطه ی متعدی است .معلوم نیست .AOV اما این موضوع در شبکه ی اگر یک شبکه دارای چرخه باشد انگاه یک فعالیت وجود خواهد داشت که باید قبل از اغاز شدن کامل گردد و واضح است که این امرغیرممکن است . هنگامی که هیچ تناقضی از این نوع موجود نباشد پروژه عملی است .

ترتیب موضعی : یک ترتیب خطی از راس های یک گراف است به نحوی که به ازای هر دو راس i و j اگر i یک راس تقدمی برای j در شبکه باشد انگاه i در این ترتیب خطی پیش از j قرار می گیرد . الگوریتم ارائه شده برای آزمایش عملی بودن پروژه یک ترتیب خطی از راس ها (فعالیت ها) را به صورت V0,V1,…,Vn-2,Vn-1 تولید می کند .

 


قیمت فایل : ۵۰۰۰ تومان – فرمت : powerpoint (قابل ویرایش) – صفحات : ۱۰۲

  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد می کنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRaR میباشد.
۵,۰۰۰ تومان – خرید


دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *