no-img
استار پروژه

پاورپوینت در مورد بچینگ پلانت


استار پروژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

PPT
پاورپوینت در مورد بچینگ پلانت
ppt
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
4.80 مگابایت
60 صفحه (powerpoint)
۴,۰۰۰ تومان
۴,۰۰۰ تومان – خرید

پاورپوینت در مورد بچینگ پلانت


پاورپوینت در مورد بچینگ پلانت

در قالب فرمت پاورپوینت (pptx) قابل ویرایش


Batching Plant

پاورپوینت در مورد بچینگ پلانت

PowerPoint about Batching Plant

توضیحی مختصر :

یکی از روشهای ساختمان سازی که امروزه در جهان به سرعت توسعه می یابد ساختمانهای بتنی است. بعد از انقلاب اسلامی به علت کمبود تیر آهن در نتیجه تحریم ها و نیز گسترش ساخت و سازهای عمرانی در کشور، کاربرد بتن بسیار رشد نمود. علاوه بر این موضوع ساختمانهای بتنی نسبت به ساختمانهای فولادی دارای مزایایی از قبیل مقاومت بیشتر در مقابل آتش سوزی و عوامل جوی (خورندگی)، آسان بودن امکان تهیه بتن به علت فراوانی مواد متشکله بتون و عایق بودن در مقابل حرارت و صوت می باشند که توسعه روز افزون این نوع ساختمانها را فراهم می سازد.
امروزه با ابداع و ترویج تکنیک های نوین تولید بتن (بتن آماده)، دیگر روش های سنتی و دستی جایگاه خود را از دست داده اند. اما از آنجا که به دلیل متعدد، جایگزینی کامل روش های سنتی در بسیاری از مناطق و شهرها امری بسیار مشکل و شاید غیر ممکن است، لذا به نظر می رسد در شرایط فعلی اصلاح این روش ها بسیار مفیدتر و کم هزینه تر از تلاش برای جایگزینی کامل آن ها باشد.


قیمت فایل : ۴۰۰۰ تومان – فرمت : power point (قابل ویرایش) – صفحات : ۶۰

  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد می کنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRaR میباشد.

۴,۰۰۰ تومان – خریددیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *