no-img
استار پروژه

مقاله آشنایی با مفاهیم پایگاه داده‌ ها


استار پروژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

DOC
مقاله آشنایی با مفاهیم پایگاه داده‌ ها
امتیاز 5.00 ( 1 رای )
doc
شهریور ۵, ۱۳۹۵
19 کیلوبایت
16 صفحه (word)
۳,۰۰۰ تومان
۳,۰۰۰ تومان – خرید

مقاله آشنایی با مفاهیم پایگاه داده‌ ها


مقاله آشنایی با مفاهیم پایگاه داده‌ ها

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش

Familiarity with database concepts

آشنایی با مفاهیم پایگاه داده‌ ها

Article familiar with database concepts

توضیحی مختصر :

مفهوم پایگاه داده ها : پایگاه داده ها در ساده ترین وجه به مثابه مخزنی می ماند که اطلاعات و داده ها به صورت منسجم و احتمالا ساخت یافته در آن نگهداری میشود . این مخزن میتواند یک فایل متنی یا باینری ساده باشد .
همزمان با پیدایش تکنولوژی ذخیره سازی اطلاعات و فایلها، پایگاه داده ها نیز متولد شد و همزمان با رشد تکنولوژی ذخیره و بازیابی اطلاعات و سیستم فایلینگ، پایگاه داده ها نیز به صورت موازی و با آن رشد کرد. پایگاه داده ها از زمان تولد تا کنون پنج نسل را سپری کرده است.
همزمان با گسترش نیاز کاربران برای ذخیره سازی و بازیابی اطلاعات برنامه نویسان متعددی اقدام به ایجاد برنامه هایی  با اهداف و کاربردهای متفاوت کردند. صرف نظر از برنامه هایی که از نظر کاربرد کاملا متفاوت بودند برنامه هایی نیز وجود داشتند که ماهیت و کاربرد یکسانی داشتند ولی توسط برنامه نویسان متعدد ایجاد شده بودند. بهترین مثال برای این مطلب دفـتـــرچـــه تلـفــن میباشد. چندین و چند نسخه متفاوت دفترچه تلفن موجود بود که همه آنها امکانات کاملا مشابهی داشتند ولی الگوریتمها و روشهای برنامه نویسی آنها کاملا متفاوت بود.

 


قیمت فایل : ۳۰۰۰ تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : ۱۶

  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد می کنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRaR میباشد.
۳,۰۰۰ تومان – خرید


دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *