no-img
استار پروژه

طرح توجیهی کافی نت با ظرفیت 6 دستگاه رایانه متصل به شبکه


استار پروژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

DOC
طرح توجیهی کافی نت با ظرفیت ۶ دستگاه رایانه متصل به شبکه
doc
شهریور ۸, ۱۳۹۵
17 کیلوبایت
13 صفحه (word)
۱,۰۰۰ تومان
۱,۰۰۰ تومان – خرید

طرح توجیهی کافی نت با ظرفیت ۶ دستگاه رایانه متصل به شبکه


طرح توجیهی کافی نت با ظرفیت ۶ دستگاه رایانه متصل به شبکه

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش


kafinet

کافی نت

Plan Cafe

توضیحی مختصر :

افزایش روز افزون کاربرد رایانه در عصر حاضر، منجر به ورود آن به حریم زندگی روزمره افراد شده است. چنانکه امروزه بکارگیری کامپیوتر در زندگی عادی تنها معطوف به زمانی نیست که صرف کار با یک دستگاه رایانه شخصی می شود بلکه با استفاده از هر یک از وسایل الکترونیکی منزل یا محل کار یا حتی رانندگی با خودرو، مشغول بکارگرفتن یک یا چند پردازنده هستیم.
شکل گیری و گسترش شبکه جهانی اینترنت، نقطه عطفی در تاریخ دانش بشری به شمار می آید. در حال حاضر با استفاده از امکانات وسیعی که « وب » در دسترس قرار داده است، مفهوم « دهکده جهانی » بیش از هر زمان دیگری ملموس به نظر می رسد. با استفاده از این تکنولوژی، امکان ارتباط مستقیم از هر نقطه در جهان با هر نقطه دیگری بدون توجه به مسافت و ملیت فراهم آمده، از دیگر سو منابع عظیم اطلاعاتی قابل دستیابی از اینترنت، امکان پژوهش در مورد هر موضوعی را برای دانشجویان و دانش پژوهان فراهم نموده است. چنین کاری بدون استفاده از اینترنت مستلزم سفرهای طولانی و متعدد به منظور استفاده از منابع اطلاعاتی در چهار گوشه جهان خواهد بود.
علیرغم وجود محسنات فوق الذکر، استفاده از اینترنت مستلزم وجود امکاناتی از قبیل رایانه، خط تلفن یا خط مستقیم ماهواره ای می باشد. به منظور ایجاد امکان دسترسی همگانی به شبکه جهانی « کافی نت » ها به وجود آمده اند. کافی نت مرکزی است که با فراهم آوردن امکانات لازم برای استفاده از اینترنت، بهره گیری از چنین منبعی را برای عموم مردم ممکن می سازد. این مراکز علاوه بر این که موجب افزایش سطح عدالت اجتماعی می گردند با توجه به حجم روز افزون تقاضای کاربری اینترنت دارای توجیه مناسب اقتصادی نیز می باشند.

خلاصه طرح :

موضوع طرح : کافی نت

ظرفیت طرح : شش دستگاه رایانه متصل به شبکه

محل اجرای طرح :  قابل اجرا در مناطق شهری سراسر کشور

سرمایه گذاری کـل : ۳/۱۶۹ میلیون ریال

سهم آورده متقاضی : ۱۹/۳میلیون ریال

سهم تسهیلات : ۱۵۰ میلیون ریال

دوره بازگشـت سرمایه: سی و یک ماه

اشتغالزایی : هفت نفر


قیمت فایل : ۱۰۰۰ تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : ۱۳

  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد می کنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRaR میباشد.
۱,۰۰۰ تومان – خرید


دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *