no-img
استار پروژه

طرح توجیهی مهد کودک


استار پروژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

DOC
طرح توجیهی مهد کودک
doc
شهریور ۲۲, ۱۳۹۵
18 کیلوبایت
13 صفحه (word)
۲,۰۰۰ تومان
۲,۰۰۰ تومان – خرید

طرح توجیهی مهد کودک


طرح توجیهی مهد کودک با ظرفیت پذیرش ۷۵ کودک در سال

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش

mahdekodak
طرح توجیهی مهد کودک

Plan kindergarten

توضیحی مختصر :

تغییر روش زندگی افراد جامعه و تمایل روز افزون به زندگی ماشینی و مدرن،‌ موجب بروز پاره‌ ای مسائل جدید در زندگی روزمره شهروندان شده است. افزایش مشارکت بانوان در عرصه‌های اقتصادی و اجتماعی و حضور بیشتر این قشر جامعه در محیط های کاری خارج از منزل باعث کاهش ساعات حضور مادران در محیط خانه و به تبع آن عدم وجود امکان مراقبت از کودکان توسط مادر می شود. از دیگر سو، با توجه به آموزه های نوین تربیتی و آموزشی استفاده از خدمات مشورتی نهادهای ذیصلاح در مورد تربیت و پرورش کودکان خردسال، اهمیت فراوانی یافته است. مهد های کودک در این میان از عمده ترین مراکزی هستند که قادر می باشند ضمن نگهداری از کودکان در ساعات کاری، موجبات آسایش خاطر خانواده ها را فراهم آورده و زمینه ساز فعالیت اقتصادی مفید والدین در محل کارشان شده و از سوی دیگر با استفاده از مربیان کارآزموده و تحصیلکرده، از روشهای نوین تربیتی و آموزشی بهره گرفته و زمینه ساز تربیت صحیح کودکان و بارور شدن استعدادهای آنان در زمینه های هنری و درسی گردند.
با اجرای این طرح که شامل تاسیس یک باب مهد کودک دارای کارگاه های سفالگری و نقاشی و آزمایشگاه علوم می باشد،‌ ضمن اینکه گامی در جهت تعلیم و تربیت صحیح فرزندان این مرز و بوم برداشته می شود، بازده مناسب اقتصادی نیز عاید مجریان طرح خواهد گردید. همچنین بستر مناسبی برای اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهی خصوصا بانوان تحصیلکرده فراهم خواهد شد.

خلاصه طرح :

موضوع طرح : مهد کودک با ظرفیت پذیرش ۷۵ کودک در سال
محل اجرای طرح : قابل اجرا در کلیه مناطق شهری کشور
سرمایه گذاری کـل : ۱/۳۹۳ میلیون ریال
سهم آورده متقاضی : ۱/۴۳ میلیون ریال
سهم تسهیلات : ۳۵۰ میلیون ریال
دوره بازگشـت سرمایه : ۲۴ ماه
اشتغالزایی : ۷ نفر

 


قیمت فایل : ۲۰۰۰ تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : ۱۳

  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد می کنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRaR میباشد.
۲,۰۰۰ تومان – خرید


دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *