no-img
استار پروژه

طرح توجیهی تولید شلوار جین


استار پروژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

DOC
طرح توجیهی تولید شلوار جین
doc
اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۷
612 کیلوبایت
41 صفحه (word)
۳,۰۰۰ تومان
۳,۰۰۰ تومان – خرید

طرح توجیهی تولید شلوار جین


طرح توجیهی تولید شلوار جین

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش


طرح توجیهی تولید شلوار جین

طرح توجیهی تولید شلوار جین

Denim production plan

بلو جین به عنوان یکی از مهم ترین تولیدات صنعت پوشاک آمریکا در سال ۱۸۷۳ توسط ژاکوب دیویس (Jacob Davis) و لوی استراوس (Levi Strauss) اختراع شد. این دو مهاجر با استفاده از پارچه کتانی ،قیطان و نوعی پرچ فلزی، مردمی ترین محصول پوشاک را ساختند. اولین لباس های جین ساخته شده ، لباس کار نامیده می شد. لغت جین در سال ۱۹۶۰ وقتی نسل جوان نام”بلو جین“ را بر روی شلوارهای مورد علاقه اش گذاشت، رایج شد. اولین شلوارهای جین دو مدل بودند، شلوارهای آبی – نیلی رنگ و شلوارهای کتان قهوه ای شسته شده. شلوارهای کتان چون نرم و راحت نبود به تدریج از دور خارج شد. هر چند سال های سال به عنوان لباس کار استفاده میشد . سال ۱۹۸۰ و پس از آن جین به لباس مد روز تبدیل شد.
طراحان معروف لباس شروع به طراحی مدل های مختلف جین با مارک های اختصاصی خود کردند. فروش جین دائما رو به افزایش بود. امروزه شلوارهای جین از پارچه های پنبه خالص تولید می شوند و با استفاده از رنگزاهای خمی و آزوئیک رنگ می شوند.
پارچه های این شلوارها مقاومت سایشی و تراکم و وزن مترمربع بالایی داشته و طرح آن سرژه ۱/۳ است. امروزه پارچه های دنیم (جین) در سرتاسر جهان به صورت های مختلف از کالیته ها و شیدهای گوناگون تولید می شوند و کاربردهای فراوانی دارند. دنیم پارچه استانداردی میباشد که هنوز احساس میشود هر مرحله تولید آن به دانش فنی خاصی نیاز دارد .امروزه پارچه های کلاسیک دنیم هنوز با ایندیگو (که از ۱۸۹۷ به صورت مصنوعی تولید می شود) رنگرزی می شود که پروسه رنگرزی خاصی دارد به نحوی که در آن فقط سطح نخ های تار رنگ میشوند و مغز آنها سفید باقی میماند. به همین دلیل است که پارچه های دنیم هرگونه سایش را نشان می دهند. معمولا یک یا چند مرحله سنگ شویی جهت دادن افکت خاص به شلوار انجام می شود که این مرحله پس از تولید پارچه انجام می شود.

شلوار جین یکی از متداول ترین نوع شلوار جهت مصرف می باشد. با توجه به جنسیت ، نوع و اندازه پارچه، مصرف این محصول نیز متفاوت می باشد. بررسی های نشان می دهد که اغلب مردم از این نوع پوشش استفاده می نمایند و خواص مطلوب این محصول نظیر استحام آن سبب می شود تا  اینگونه از شلوار جایگاه مناسبی را در میان پوشاک دیگر به خود اختصاص دهد.


قیمت فایل : ۳۰۰۰ تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : ۴۱

  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد می کنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRaR میباشد.
۳,۰۰۰ تومان – خرید


دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *