no-img
استار پروژه

طرح توجیهی بازیافت مواد پلاستیکی، تولید نایلون و چاپ روی آن


استار پروژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

DOC
طرح توجیهی بازیافت مواد پلاستیکی، تولید نایلون و چاپ روی آن
doc
شهریور ۱۱, ۱۳۹۵
21 کیلوبایت
14 صفحه (word)
۲,۰۰۰ تومان
۲,۰۰۰ تومان – خرید

طرح توجیهی بازیافت مواد پلاستیکی، تولید نایلون و چاپ روی آن


طرح توجیهی بازیافت مواد پلاستیکی، تولید نایلون و چاپ روی آن

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش


bazyafte mavade pelastiki va tolide naylon

طرح توجیهی بازیافت مواد پلاستیکی

Plan recycled plastic materials , production of nylon and press on it

توضیحی مختصر :

جمع‌ آوری زباله های قابل بازیافت علاوه بر جلوگیری از آلودگی محیط زیست، در صورت جدا سازی میتواند به عنوان مواد اولیه بسیاری از کارخانجات تولیدی به حساب آید. جمع‌ آوری ضایعات پلاستیکی و وارد کردن آن در چرخه تولید میتواند علاوه بر ایجاد اشتغال و به کار گیری سرمایه های سرگردان در زمینه تولید برخی محصولات پلاستیکی از قبیل تولید تابلوهای راهنمایی و رانندگی،‌ تولید سطل های زباله و … استفاده گردد.
مراحل بازیابی ضایعات پلاستیکی بشرح زیر می باشد:
۱-دسته بندی ضایعات : پس از جمع‌ آوری باید ضایعات بر حسب نوع مواد از قبیل پلی پروپیلن و پلی اتیلن و نرمی و سختی دسته بندی گردند.
۲-خرد کردن و آسیاب کردن : مواد نرم و مواد سخت باید بطور جداگانه و توسط آسیاب خرد گردند. اندازه ذرات به دست آمده معمولا تغییر می نماید و بر اساس شرایط مصرف آن معمولا اندازه ای که مصرف می شود دارای اندازه ای کمتر از یک اینچ می باشد.
۳-شستشو : ذرات به دست آمده از مرحله دوم باید مورد شستشو قرار گیرند، ذرات سخت را میتوان در ماشین های شستشوی آبی تمیز نمود به این منظور میتوان از پودر کربنات سدیم یا پودرهای شوینده معمولی استفاده نمود.
۴- آب گیری و خشک کردن : ذرات شستشو شده دارای آب و رطوبت هستند و بنابر این آب آنها باید گرفته شود و در کوره حرارتی رطوبت زدایی شوند.
۵-گرانول کردن : برای آماده کردن ذرات آسیابی جهت استفاده در فرایندهای پایین دستی و یا به منظور کامپاوند کردن با مواد دست اول،‌ ذرات آسیاب شده تمیز باید به شکل گرانول در آیند. اکسترودرهای مورد استفاده جهت گرانول سازی سه نوع هستند که برای PVC یا PET و متفرقه بکار می روند. ماشین مورد استفاده جهت کار بر روی ضایعات ثانویه عبارت از سیستم برش سرد می باشد. در مرحله گرانول سازی میتوان رنگینه ها و یا رنگدانه ها را به پلاستیک افزود. ماشین مورد استفاده جهت کار بر روی ضایعات اولیه سیستم برشی است که به وسیله گاز خنک خواهد شد. ضمن اینکه نیاز این طرح برای بکارگیری نیروهای متخصص و فاقد تخصص فرصت مناسبی را برای اشتغال نیروهای متخصص و آموزش افراد کم تخصص در حین کار ایجاد نماید، ضمن اینکه با توجه به  ماهیت این فعالیت تولیدی میتوان از نیروی کار بانوان در رده‌ های تخصصی و کارگری نیز بنحو مقتضی استفاده نمود.

خلاصه طرح :

موضوع طرح : بازیافت مواد پلاستیکی ، تولید نایلون و چاپ روی آن
ظرفیت : – تولید گرانول از ضایعات پلاستیکی و نایلون ۳۰۰ تن – تولید نایلون و نایلکس و چاپ روی آن ۱۵۰ تن
مجوز های لازم : اعلامیه تاسیس
سرمایه گذاری کـل : ۱۸۵۱ میلیون ریال
سهم آورده متقاضی : ۲۰۱ میلیون ریال
سهم تسهیلات : ۱۶۵۰ میلیون ریال
دوره بازگشـت سرمایه : ۴/۲ سال ( معادل ۲۹ ماه )
سود ویژه : ۶۶۴ میلیون ریال
میزان اشتغالزایی : بیست نفر


قیمت فایل : ۲۰۰۰ تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : ۱۴

  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد می کنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRaR میباشد.

۲,۰۰۰ تومان – خریددیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *