no-img
استار پروژه

طرح توجیهی احداث نهالستان


استار پروژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

DOC
طرح توجیهی احداث نهالستان
امتیاز 5.00 ( 1 رای )
doc
مهر ۱۷, ۱۳۹۵
16 کیلوبایت
20 صفحه (word)
۳,۰۰۰ تومان
۳,۰۰۰ تومان – خرید

طرح توجیهی احداث نهالستان


طرح توجیهی احداث نهالستان

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش


Construction of nursery

طرح توجیهی احداث نهالستان

Nursery construction plan

توضیحی مختصر :

۱-مشخصات مجری طرح:
شرکت تعاونی تولیدی باغداران کاویان ساوج که در تاریخ ۱۹/۲/۱۳۸۳ تحت شماره ۶۸۶ نزد اداره ثبت شرکتهای ساوچبلاغ به ثبت رسیده و خلاصه شرکت نامه آن بشرح آگهی تاسیس شماره ۳۶۶۸ مورخه ۱۹/۲/۱۳۸۳ می باشد.
۲-مشخصات محل اجرای طرح:
یک زمین و باغ جمعا به مساحت ۱۴ هکتار واقع در منطقه چهار باغ از توابع شهرستان ساوجبلاغ که حدود ۶ هکتار آن بصورت باغ مثمره قدیمی بوده و ۸ هکتار بصورت زمین مزروعی و فاقد درخت می باشد و ۲۴ هکتار بصورت اجاره ای به مدت ۵ سال در اختیار شرکت تعاونی می باشد. آب مورد نیاز زمین مزبور از یک حلقه چاه عمیق با آبدهی حدوده ۱۵ لیتر در ثانیه که در همین زمین حفره گردیده و اختصاصی می باشد تامین می گردد بقیه امکانات موجود در جدول ساختمانها و تاسیسات موجود طرح تقویم شده است .
۳-موضوع طرح:
عملیات طرح عبارتست از تخصیص ۵/۳ هکتار از زمینهای مورد عمل به کشت بذر انواع نهال و ایجاد خزانه می باشد که با اجرای این امر قادر خواهد بود در فاصله زمانی ۵ سال از زمان کشت بذر و انجام عمل پیوند تعداد ۰۰۰/۵۲۵ اصله نهال پیوندی تولید و به بازار مصرف عرضه نماید ضمنا قسمتی از نهال های تولیدی نیز جهت احداث باغ جدید، واکاری و بازسازی باغ قدیمی به مصرف خواهد رسید که این امر خود باعث احیا و زنده شدن باغ قدیمی گشته و در نتیجه باعث افزایش راندمان تولید باغ موجود خواهد گشت و پس از سه سال ۰۰۰/۵۳۵ اصله انواع نهال غیر مثمر تولید و آماده عرضه به بازار مصرف خواهد شود ضمناً اجرای طرح در افزایش اشتغالزایی و همچنین شکوفایی اقتصاد منطقه تاثیر بسزای باقی می گذارد.
۴-مدیریت و سازمان طرح:
مدیریت طرح به عهدی آقای مهندس بابک کمال پور طادی یکی از اعضای شرکت تعاونی می باشد که دارای تجارت عملی لازم در زمینه مذکور بوده و پرسنل مورد نیاز نیز بشرح جدول کارکنان دائم طرح تقویم گردیده است.

خلاصه طرح :

۱-مجری طرح: شرکت تعاونی تولیدی باغداران کاویان ساوج
۲-موضوع طرح: احداث نهالستان در سطح ۵/۳ هکتار
۳-محل اجرای طرح: منطقه چهار باغ – از توابع شهرستان ساوجبلاغ
۴-سرمایه گذاری قبل: ۰۰۰/۵۰۰/۸۳۱/۱۴
۵-سرمایه گذاری جدید: ۰۰۰/۱۴۰/۸۸۱/۱
الف:تسهیلات بانکی: ۰۰۰/۰۰۰/۱۲۰۰
ب:سرمایه گذاری شخصی: ۰۰۰/۱۴۰/۶۸۱
۶-مدت تسهیلات: ۶ سال
۷-نرخ سود بانکی: ۵/۱۳ درصد
۸-نرخ بازده کل سرمایه گذاری: ۲۶درصد

 


قیمت فایل : ۳۰۰۰ تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : ۲۰

  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد می کنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRaR میباشد.
۳,۰۰۰ تومان – خرید


دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *