no-img
استار پروژه

طرح توجیهی اتو بخار


استار پروژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

PDF
طرح توجیهی اتو بخار
pdf
بهمن ۲۲, ۱۳۹۶
474 کیلوبایت
47 صفحه (pdf)
۳,۰۰۰ تومان
۳,۰۰۰ تومان – خرید

طرح توجیهی اتو بخار


طرح توجیهی اتو بخار

در قالب فرمت پی دی اف (pdf) غیرقابل ویرایش


طرح توجیهی اتو بخار

طرح توجیهی اتو بخار

Steam ironing plan

توضیحی مختصر :

در مطالعات امکان سنجی از دیدگاه بازار ، فنی و مالی و اقتصادی طرح مورد بررسی و آنالیز قرار گرفته و نتایج حاصل از آن به عنوان مبنایی برای تصمیم گیری سرمایه گذاران جهت اجرا یا عدم اجرای طرح مورد استفاده قرار می گیرد. گزارش حاظر مطالعات امکان سنجی مقدماتی برخی از کالاهایی است که از سوی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران جهت بروز رسانی و بررسی های بیشتر از تیرماه ۱۳۸۷ به این مهندسین مشاور واگذار شده است لذا این مهندسین مشاور با توجه به اطلاعات اولیه و ویژگی های کالا که از سوی آن سازمان به عنوان محدوده کار تعریف شده به تهیه امکان سنجی مقدماتی طرح های مذکور پرداخته است . این مهندسین مشاور جهت استاندارد سازی مبانی که بایستی در اجرای این طرح مد نظر قرار گیرد همچون میزان سرمایه گذاری لازم، برآورد هزینه های تاسیسات و ماشین آلات و چگونگی انجام سایر مطالعات اقدام به تهیه و تدوین دستورالعمل نمود که مطالعه این دستورالعمل نمود که مطالعه این دستورالعمل می تواند سرمایه گذار محترم را در چگونگی محاسبات مالی و بررسی های فنی این مطالعات راهنمایی نماید.

معرفی موارد مصرف و کاربرد محصول : اتو دستگاهی است که از آن برای صاف کردن و آهار دادن چین و چروک لباس ، پارچه ، پرده و غیره استفاده می شود. اتو ضمن اینکه لیاس ها را زیبا می کند ، باعث میکروب کشی آنها نیز می شود. هیچ لباسی را پیدا نمی کنید که بعد از شست و شو نیاز به اتو نداشته باشد. اتو نوعی لوازم خانگی است که ارتباط تنگاتنگی با پوشاک دارد. بسیاری از مردم تصور می کنند. از اتو فقط برای صاف کردن چین و چروک های لباس باید استفاده کرد . در حالی که این تصور کاملا غلط است. صاف کردن لباس یکی از کاربردهای اتو است. از اتو البته با درجه حرارت متوسط رو به بالا می توان برای میکروب کشی لباس ها (بعد از شست و شو) نیز استفاده کرد. پوشاک بسته به جنس و رنگ آنها هر کدام یک رفتار ویژه در برابر حرارت نشان میدهند. اتو می تواند به لباس ها بدون آنکه ظاهر سوختگی بر جای بگذارد ، آسیب برساند .

خلاصه طرح :

نام محصول : اتو بخار

ظرفیت پیشنهادی طرح : ۲۰ هزار دستگاه در سال معادل ۳۰ تن

موارد کاربرد : صاف کردن لباس و پارچه

عمده مواد اولیه مصرفی : ورق آلومینیم

اشتغال زایی (نفر) : ۲۲

زمین مورد نیاز (متر مربع) : ۲۰۰۰

واردات این محصول در سال ۱۳۸۶ معادل ۹۱۴ هزار دستگاه بوده و طبق پیش بینی انجام شده این میزان در سال ۱۳۹۱ به ۷۳۳ هزار دستگاه کاهش می یابد لذا اجرای این طرح به جهت کاهش واردات که ۴۵ تا ۶۲ درصد از تقاضا در آینده را شامل می شود توجیه پذیر می باشد.

مساحت ساختمانها (متر مربع) : اداری : ۲۰۰ – تولید و انبار : ۵۴۰ – سایر : ۷۵ – جمع : ۸۱۵

میزان مصرف سالانه مواد اولیه اصلی (تن) : ۲

میزان مصرف انرژی : آب : ۲۷۵ – برق : ۱۱۰ – گاز : ۸۴

سرمایه گذاری ثابت طرح : ارزی : …. – ریالی (میلیون ریال) : ۷۰۰۰ – جمع کل (میلیون ریال) : ۷۰۰۰

 


قیمت فایل : ۳۰۰۰ تومان – فرمت : pdf (غیرقابل ویرایش) – صفحات : ۴۷

  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد می کنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRaR میباشد.
۳,۰۰۰ تومان – خرید


دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *