no-img
استار پروژه

طرح توجیهی آموزشگاه زبان‌های خارجی


استار پروژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

DOC
طرح توجیهی آموزشگاه زبان‌های خارجی
doc
دی ۲۶, ۱۳۹۵
22 کیلوبایت
13 صفحه (word)
۲,۰۰۰ تومان
۲,۰۰۰ تومان – خرید

طرح توجیهی آموزشگاه زبان‌های خارجی


طرح توجیهی آموزشگاه زبان‌های خارجی

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش


Established advertising firms with fog screen

طرح توجیهی آموزشگاه زبان‌های خارجی

Plan Language Institute

توضیحی مختصر :

رشد روزافزون سطح تحصیلات افراد جامعه، باعث افزایش میزان استفاده از منابع مختلف علمی است. از دیگر سو، حجم این منابع به حدی است که نه تنها ترجمه و انتشار تمام آنها عملی نیست، بلکه حتی در صورت ترجمه شدن این مطالب، مدت زمانی که صرف ترجمه مطلب می شود، باعث از دست رفتن تازگی آن مطلب می گردد. به همین دلیل آشنایی با زبان های خارجی، سهم بسزایی در سهولت استفاده از منابع علمی، اعم از کتب و نشریات تخصصی و همچنین اینترنت دارد. ضمن اینکه تسلط به زبان های خارجی موجب استفاده سهل تر از نرم افزارهای عمومی و تخصصی رایانه ای را نیز فراهم می آورد.
نکته دیگری که اهمیت یادگیری زبان های خارجی را دو چندان می کند، یکپارچگی اقتصادی جهان است که موجب افزایش حجم مکاتبات خارجی بازرگانی و سفرهای تجاری خارجی است. بدیهی است تسلط به زبان مورد استفاده در مذاکرات تجاری میتواند از بروز خطاهای سهوی پیشگیری نماید.
همچنین عدم تناسب آموزش زبان های خارجی در سیستم آموزش رسمی کشور با نیازهای افراد در محیط اجتماعی، میل به شرکت در کلاس های آزاد را که آموزش کاربردی تری ارائه می کنند افزایش می دهد.
و در نهایت، « یادگیری هر زبان جدید، آغاز یک زندگی تازه است. » این جمله به تنهایی اهمیت یادگیری زبان های خارجی را بیان می کند. اجرای این طرح ضمن اینکه پاسخی به نیاز اقشار مختلف جامعه برای یادگیری زبان های خارجی است، می تواند از بازدهی اقتصادی مناسبی نیز برخوردار بوده و همچنین زمینه ساز اشتغال نیروهای متخصص به خصوص در رشته زبان های خارجی گردد. علاوه بر آن با توجه به این که طرح های آموزشی میتوانند برای آموزش پسران یا دختران اجرا شوند، در اجرای این گونه طرح ها میتوان از نیروی کار بانوان تحصیلکرده نیز استفاده نمود.

خلاصه طرح :

  • موضوع طرح : خدمات آموزشی در زمینه زبان های خارجی
  • ظرفیت طرح : ۱۸۷۲ دانش آموز در سال ( معادل ۶۷۳۹۲ نفر-ساعت آموزشی )
  • محل اجرای طرح :  قابل اجرا در سراسر کشور
  • سرمایه گذاری کـل : ۹/۴۴۲ میلیون ریال
  • سهم آورده متقاضی : ۹/۴۲ میلیون ریال
  • سهم تسهیلات : ۴۰۰ میلیون ریال
  • دوره بازگشـت سرمایه : ۲ سال

 


قیمت فایل : ۲۰۰۰ تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : ۱۳

  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد می کنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRaR میباشد.
۲,۰۰۰ تومان – خرید


دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *