no-img
استار پروژه

دانلود مقاله راههاي تشويق دانش آموزان در درس زبان


استار پروژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

DOC
دانلود مقاله راههای تشویق دانش آموزان در درس زبان
doc
تیر ۲۴, ۱۳۹۵
11 کیلوبایت
11 صفحه (word)
۱,۰۰۰ تومان
۱,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود مقاله راههای تشویق دانش آموزان در درس زبان


دانلود مقاله راههای تشویق دانش آموزان در درس زبان

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش


Ways to encourage students in the language

راههای تشویق دانش آموزان در درس زبان

توضیحی مختصر :

مهمترین مسئله ای که اینجانب تاکنون با آن برخورد داشته ام این است که چه تمهیدات و کارهایی می توان انجام داد تا دانش آموزان را بتوان به یادگیری درس زبان انگلیسی حداقل در حد خواندن و نوشتن علاقه مند کرد.

چگونه است که دانش آموزان مقاطع بالاتر و حتی کارکنان و خیلی از اقشار جامعه که چند ساعتی در هفته درس زبان انگلیسی خوانده اند ولی هم اکنون حتی از خواندن و یا نوشتن یک عبارت خیلی ساده و پیش پا افتاده عاجز می باشند. این در حالی است که از همان درس نمره ی قبولی گرفته و به مقاطع بالاتر راه پیدا کرده اند.

علاوه بر سابقه تحصیلی و شیوه تدریس معلمانم در دوران تحصیل برای حل این مسئله از نظرات همکاران، دوستان و بخصوص دانش آموزان و حداکثر افرادی که با آنها سر و کار دارم استفاده کرده، و نظرات آنها را جویا شدم، هر یک از آنها ایده و نظر خاص خود را ارائه می داد.

بسیاری از دانش آموزان دلیل خود را عدم کاربرد این زبان در زندگی خود عنوان می کنند و از آن فــقط به عنوان یک درس مثــل سایر دروس نام می برند و فــقط برای کسب نمره درس می خوانند ولی تعداد معدودی، حداکثر ۵ تا ۱۰ درصد ان را مفید دانسته و از آن به عنوان ابزاری برای بهتر کار کردن با کامـپیوتر و تکنولوژی یاد می کنند و این هم نیز می تواند ناشی از توانایی عده ای از دانش آموزان در امر خرید وسایل مرفه و پیشرفته در زندگی ایشان عنوان کرد.

بسیاری از همکاران و اولیا نیز همان نظر دانش آموزان را تأیید می کنند و علاوه بر آن به نبود امکانات سمعی و بصری مناسب حتی برای خواندن و نوشتن نام می برند. عده ای نیز علت عدم یادگیری را این گونه بیان می کنند که یادگیری زبانی غیر از زبان مادری بدون امکانات و وسایل مفید و سودمند مفید نیست و نخواهد بود.

فهرست :

  • مقدمه
  • تعریف و طرح مسئله
  • جمع آوری اطلاعات
  • انتخاب راه حل موقتی
  • اجرای عمل انجام شده
  • نتیجه گیری
  • توصیه های تقویت عزت نفس
  • منابع

 


قیمت فایل : ۱۰۰۰ تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : ۱۱

  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد می کنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRaR میباشد.
۱,۰۰۰ تومان – خرید


دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *